Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lesz majd bnőpmnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz majd bnőpmnek a névnapja előtte meg pár nappal a valentin nap. Sztetek külön vegyek ajándékot a névnapjára és külön valentin napra? (tavaly igy csináltam)

Figyelt kérdés
Már másfél éve együtt vagyunk! Mi lene a legideálisabb ajándék?
2009. jan. 20. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sértődik meg, ha nem veszel neki külön-külön ajándékot :)

Amit ajánlani tudok, hogy névnapjára, mivel előbb lesz, vegyél valami személyeset - akár egy nyakláncot, amin a saját vagy a te neved szerepel, közös kép szép keretben, ami megy a szobájához, vagy bármit, ezt neked kell eldöntened -, Valentin-napon pedig vidd el moziba :) Ha megoldható, utána aludjatok egymásnál :)

2009. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát te...nemtudom hány évesek vagytok, mi is másfél éve vagyunk együtt nekem a névnapom holnap lesz:P én nem számitok másra mint virág, max csoki. valentinnapra meg semmi nem kell nekem. nem is ünnepeljük, nekünk minden nap valentin nap reggeltől estig. szerintem a valentinnap annak való aki megy a nyugati hülyeségek után, s villog vele. én szeretem a páromat, de az év bármelyik napján megtudom azt mondani neki, ha kell megtudom ajándékozni "csak úgy" mondjuk a tizenéveseknél ez divathóbort is. ki tud minél nagyobb ajámndékot venni a párjának?

na de bocs az eszmefuttatásomért...a kérdésesedre válaszolva én vennék virágot, s valami finom édességet, valentinnapra meg ismét készitenék valamit:)

Üdv

2009. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a helyzet az, hogyha a szülinapja és a névnapja lenne együtt akkor lehetne egy nagy ajándékotvenni, de valentin napra olyasmi kell ami a szerelmeteket jelképezi, névnapra pedíg valami névnapi cucc!
2009. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már karkötőt vettem tavaly névnapra, nyakláncot is vettem már, plüssálatot, képpel tele van a szobálya... Szol gondoltam megkérdem h más mit vesz valntinnapra/névnapra.
2009. jan. 20. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
névnapra egy csokor virág,valami édesség elég!valentínnap......vacsi,szex....arra se kell tulzásba esni ajándékügyileg.
2009. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A névnapját mindenképpen ünnepeld meg, egy kis figyelmesség Valentin napon meg nem árt (pl. főzzél neki, az olcsó és romantikus).
2009. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!