Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
18 múltam amikor 1. csókolóztam lassan 20 leszek és még szűz vagyok körülöttem mindenki mint a nyulak éjjel nappal és ha felhozzák a témát próbálom tettetni, hogy már túl vagyok rajt, hogy ne nézzenek rám úgy, hogy "úr isten ez akkor miért él? o.O" Mit csináljak nem tudok csak akárkivel ágyba bújni, ha viszont lenne olyan akivel mégis csak barátként tekint rám vagy szóba sem áll velem..

2014. nov. 26. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne csak a leghelyesebb pasikst vedd eszre.
2014. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
...ismerkedünk?
2014. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
erről beszélek, nekem a lányok jönnek be ugyanis FÉRFI vagyok!
2014. nov. 26. 20:39
 4/9 anonim ***** válasza:
nőnek is beöltözhetek, ha gondolod...
2014. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
öltözz egy elefántnak, hogy az "játsszon" veled!
2014. nov. 26. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Én idősebb vagyok nálad, de én még csak nem is csókolóztam. Nekem speciel enyhébb pszichés betegségem van, de csak pár éve tudtam meg, valószínűleg ez is oka lehet a helyzetemnek. Nekem se jön össze semmi, csak hárítanak, eltűnnek, akinek esetleg bejönnék, az messze van, szóval nem egyszerű. Csak annyit tudok mondani, hogy próbálkozz kitartóan, aztán remélhetőleg sikered lesz.
2014. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt csinálom.
2014. nov. 26. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:
ne járjon ez a fejedben mert meglátszik rajtad. csak probálj meg minél boldogabb lenni, és örülni annak amid van, mert lehetne rosszabb is. a boldog őszinte emberek vonzóak. a rossz dolgkat meg ne kerüld azért ki, próbálj pontot tenni a végükre.ne érezd magad kevesebbnek ez miatt. legyél talpraesett. ha ezek meglesznek , a nők hódítása lesz a legkissebb problémád. ez elég közhelyesre sikerült, de átgondolandó. sok sikert :)
2014. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mondasz valamit
2014. nov. 26. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!