Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Lehet, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Lehet, hogy nem mer kezdeményezni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van valaki, akivel már 1 éve néha egymásba akadunk. (én lány vagyok, ő fiú, viszont neki van barátnője)

Nagyon jó a kapcsolatunk, mert midnent meg tudunk beszélni.Viszont ha iszik egy kicsit és akkor találkozunk, akkor egyből egymás ágyába kötünk ki. Viszont ha teljesen józan, akkor semmi. Lehet, hogy józanul nem mer kezdeményezni?


Tudom nem helyes, hogy olyan kell, akinek van más, de most légyszi ne ezzel foglalkozzatok. Én mindig is szerettem volna többet tőle és ezt duja is.


2014. nov. 26. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak kihasználja a helyzetet, hogy te többet akarsz tőle. És te mégis mit éreznél, ha a te barátod döngetne részegen egy másik csajt a tudtod nélkül?
2014. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont azert csalja veled a baratnojet mert nem tudsz neki ellenallni.


Neked komolyan azutan kene hogy a szemed lattara hazudik egy masik ember arcaba? Szerinted veled jobb lenne?


Taigetosz intezmenyet vissza kene vezetni de gyorsan.

2014. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindig is tudta, hogy többet akarok.

Ha az én barátom döngetne részegen más csajokat és nem tudnék róla nem érdekelne. HA annyira szeretne úgysem csalna meg.


Nem egyszer volt már, hogy megmondtam neki fejezzük be végleg. Akkor egy ideig nyugi volt. De ő keresett és nem én. Azt meg tudja, hogy nem tudok neki ellenállni.

2014. nov. 26. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Babám döntsd el te mi lesz vele. Mondd a szemébe hogy mit szeretnél, és választ vársz rá. Majd ha 1 hónapig nem válaszol, tudod te ki vagy a valójában szemében.


Veled is játszik, úgy ahogy a másik lánnyal. Mert megteheti. Meg miért akarna barátnőt ha már van neki?


A másik meg: miért nem hiszed el, hogy lehet olyan fiú/férfi akivel jó a szex is és a barátod is akar lenni? Becsüld már meg magad, mert azt veszed észre, hogy még 1 év múlva is utána epekedsz. Lehet hogy most nem ezt a választ akarod hallani, de a szemed úgyis kinyílik majd...


Hány éves vagy egyébként?


Tűzz ki egy határidőt magadnak, hogy ennek az ügynek adsz mondjuk 2 hónapot, írd is fel magadnak.

2014. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

23 vagyok.

Már nem egyszer megmondtam neki, hogy befejeztem és így nem akarom ezt tovább csinálni. Ez egészen addig ment, amíg újra nem találkoztunk. Tudja, hogy bármire, de tényleg bármire képes lennék érte.

És akár hányszor eldöntöttem, hogy jó, többet tényleg nem érdekel. Akkor mindig megkeresett és én nem tudtam ellenállni neki. :(

2014. dec. 20. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!