Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha megalázott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megalázott a lány, akibe szerelmes voltam, amikor kezdeményezni próbáltam?

Figyelt kérdés

Előzőleg pedig én azt hittem, hogy valamilyen szinten jóban vagyunk. Miért nem elég annyit mondani, hogy "nem", és kész?

Teljesen elvette ez még a maradék önbizalmamat is. Szerintem életem hátralévő részében egyedül fogok maradni.


2014. okt. 21. 03:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2014. okt. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Man the f*ck up!


Ha neked egyetlen bizonyos személy el tudja venni a komplett önbizalmad, akkor meg is érdemled, már bocs.

2014. okt. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Öld meg! Na jó a viccet félre téve szerintem ne foglalkozz vele ezzel saját magát minősítette ha egy normális lány lenne nyilván nem alázott volna meg..
2014. okt. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Az idő megoldja.
2014. okt. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Szop tasd meg aztán huggyozd le!
2014. okt. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5: király a válaszod, s felében a kérdező is ilyen szándékkal kezdte a mutatványt (nem mondom meg melyik felébe szerintem.. :D) De az a baj, hogy nem tudja megtenni, mert ... pont erre vonatkozik a kérdés. :D :D


Kérdező: tudod te hány ilyen lesz még? Sokkal több nem jön be mint amennyi bejön. Nem mondom, hogy nyugodj le és ne foglalkozz vele csak annyit, hogy adj esélyt az időnek.

2014. okt. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez minősíti a lányt. De kedves kérdező, akkor kérlek ragadd meg az alkalmat és gondolkodj, el, hogy milyen lány tetszett neked. Ne a külsejét nézd, hanem a tulajdonságait! Valóban ilyen lány kell neked? Legközelebb ezeket vedd ELŐSZÖR számításba, minden mást csak utána. (tehát ez nem jelenti, hogy nem kell vonzónak lennie külsőleg számodra, DE a személyisége sokkal-sokkal fontosabb)


23/F

2014. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi volt a szituáció.De nőként mondom nekem is volt egy jó pár alkalom h. a fiú visszautasított.Na és aztán mi van? Na bummm . Azt nem mondom h. jól esett,meg el is voltam keseredve de túl tettem magam rajta.Jön egy másik fiú címen.Már pedig ezen túl kell lépni.Az önbizalmadat meg neked kéne megépíteni.Nézd meg a googleba hát ha írnak ilyen dolgokról,van könyvekbe amik segítenek önbizalmat építeni.
2014. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit lazábban kéne venni a dolgokat meg nem kéne mindent túl drasztikusan meg komolyan venni.Nálam ezt vált be.
2014. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!