Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmondom a fiúnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom a fiúnak hogy tetszik nekem akkor mire számítsak? Fog kérdezni? (Szemeztem már vele egy picit )

Figyelt kérdés
Lehet esélyem??

2014. nov. 26. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Fog kérdezni?"


Ez a ledgkevesebb, ami fog tenni.

Kérdezni, és sokat érdeklődni irántad, már ha neki is bejössz.

Ha nem, ne félj, hamar megúszod, nem fog kérdezni, csak egy sablon szart nyom.

Ennyire azért ne félj már pasizini!!!

Nem tudom hány évesek vannak itt, de az élet pörög, ha nem vagy benne, lemegy nélküled!

2014. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na ezt csak akkor tudod meg, ha elmondod neki.
2014. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kérdezett... mondjuk mi nem is szemeztünk.
2014. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég esélyes, hogy kérdez majd, keresi a társaságod, meg miegymás. Már feltéve, ha kölcsönös. :) Mert akkor ebből valszeg kapcsolat lesz. Ha meg nem, hát... megpróbálta. :)
2014. nov. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megfogom próbálni holnap :)
2014. nov. 27. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett, sok sikert :)
2014. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké. Hát ezt elkell halasztanom mert ma belázasodtam :( de majd hétfőn megdumálom vele
2014. nov. 28. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!