Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitegyek? Van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitegyek? Van egy fiú aki tetszik és kicsit ismerjük egymást. De azt mondta a tesómnak hogy nemis ismer engem. :S már sokszor szemeztem is vele.

Figyelt kérdés
azt találtam ki hogy a haverjával fogok járni, hogy féltékeny legyen. ezjó szerintetek?? lécci segítsetek hogy sikerülsjön a pasival összejönnöm( nem a haverjával)
2011. ápr. 1. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Tetszik egy fiú,ezért össze akarsz jönni a haverjával?:O

És az "összejövést" hogy tervezted?Mert maga a mozdulat lehet,hogy sikerrel jár,de mi lenne,ha inkább a kiszemeltnél próbálkoznál?:)

2011. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
12. de ő alig ismer:( mit tegyek hogy eggyütt lehessünk? :)
2011. ápr. 1. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne a haverjával kezgy hanem a kiszemelttel.Így előbb célba érsz.Beszélgess vele többet és akkor jobban megismer.
2011. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nemis figyel rám :((
2011. ápr. 1. 17:41
 6/7 anonim válasza:
Sosem értettem h 12évesen mér kell pasizni..
2011. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
háát nem úgy értem. csak tetszik és szeretnék vele járni:)
2011. ápr. 1. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!