Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokat a srácokat kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a srácokat kérdezem, akik esélytelennek érzik magukat a csajoknál, nektek milyen volt a gyerekkorotok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert kezdem úgy érezni hogy aki ezen a téren nagy önbizalomhiánnyal küzd és esélytelennek érzi magát, azoknak szinte mindig volt valami probléma gyermekkorában, bántották az iskolában, vagy otthon, stb.
2014. nov. 26. 22:26
1 2 3
 1/27 Mellékhelység ***** válasza:
Miért akarod tudni?
2014. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Azért esélytelen valószínűleg nem vagyok, de nincs sok esélyem NORMÁLIS lányt találni. (nem normálisat találtam eleget.) A gyerekkorom ocsmány volt. egy szóval.
2014. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1-es: próbálom megfejteni, hogy mi váltja ezt ki. Mert én is ilyen vagyok.

Ugyanis rengetegszer látok pasikat, akik nálam rosszabbul néznek ki, mégis szép barátnőjük van, és soha nem érezték magukat kevésnek a nőkhöz. Tehát valami áll ennek a hátterében, nem csak a külső.

2014. nov. 26. 22:30
 4/27 anonim ***** válasza:
Nálam fel nem ismert betegség, túlféltettség, párszor bántottak (na persze sokkal durvábban is bántottak már embereket), a szüleim sok mindent igyekeztek megadni, de nem állítottak a saját lábamra, férfiasságot nem tanultam, de azért voltak jó dolgok is.
2014. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

sokat terrorizáltak az általános iskolában, hazaérve gyakran sírtam.

23F

2014. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Dettó. Jöhetnek még a válaszok.
2014. nov. 26. 22:38
 7/27 anonim ***** válasza:
Az általános és a középiskolában is sokat bántottak. De a magam részéről úgy gondolom, önmagában ez még nem indokolná a sikertelenségemet és az elkeseredést. Az már sokkal inkább, amikor átnéznek rajtam, undorodva beszélnek rólam és nyilvánosan megaláznak.
2014. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nos az iskola az pocsék volt.Folyamatosan megaláztak, leköptek...stb.Volt olyan lány aki tökön rúgott mindenféle indok nélkül.Otthon sem volt tökéletes a hangulat.Bár az lényegesen jobb volt mint az iskola.
2014. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 LeftBehind ***** válasza:
Szüleim elváltak - férfi példa zéró. Anyám mindenre tanított csak saját stílus kialakítására és férfiasságra nem. Iskolában végig számkivetett voltam, nem voltak egyáltalán barátaim, mindenki piszkált akinek az útjába kerültem.....régi szép idők! Ehhez még hozzájön, hogy 16-17 éves koromig nem is igazán érdekelt a csajozás és mire belekezdtem volna, már javában tomboltak a "kinek mekkora farka van" és a "szüzesség milyen gáz" típusú témák ami megintcsak nem segített a helyzetemen.
2014. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Gondolom nem csak én vélek felfedezni valami mintát.

Nem gondoljátok, hogy attól lett ilyen az önértékelésünk, hogy egyszerűen ez alakult ki bennünk kiskorunkban, és ezt magunkkal hoztuk felnőtt éveinkre is? Hogy amit érzünk, az már nem a valós, mostani állapotunk, csak egy beidegződés az első szocializációs időszakunkból?

2014. nov. 26. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!