Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Facebook miatt esélytelennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Facebook miatt esélytelennek érzem magam minden lánynál. Ezzel mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tehát megismerek egy aranyos lányt.Este felmegyek Facebookra,megnézem az adatlapját..látom hogy minden képét többtucat fiú lájkolja,köztük nagyon helyesek is.

Ilyenkor mindig eszembe jut,hogy ezeknek mind tetszik ez a lány? Ennyi közt pont engem választana? Talán épp most is chatel néhánnyal..Ilyenekkel szemben esélyem nincs.Az önbizalmam a 0-ra redukálódik.

Érez más is így? Erre van megoldás?

17/F


2013. jún. 12. 23:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hidd el, hogy a sok ratyi közül, amelyik lájkolta, egyik sem mer ráírni. szóval ne csüggedj, hanem írj neki!
2013. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szrd le őket, ne légy nyuszi, próba szerencse.
2013. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Erre van megoldás?


van!

Felejtsd el a facebookot!

Nem ott kéne ismerkedni.....ez nem társkereső oldal...

2013. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem ott ismerkedek,még ha így is jött le:)
2013. jún. 12. 23:11
 5/19 anonim ***** válasza:
Na és ha vannak vetélytársaid? Miért lennének jobbak mint te? Csak azért mert jól néznek ki. Sok csinos lány van akinek nem olyan helyes a barátjuk. Az kell hogy össze szedd magad. Simán lehet benned olyan valami ami a lánynak bejön és a többi pasiban ezt nem találja meg.
2013. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ne befolyásoljon. A facebook kamu úgy ahogy van.

Én néha elgondolkodom rajta,h ha csúnya lányoknak 100-200 lájkjuk van,akkor én még csúnyább lennék náluk,hisz nekem csak 10-20 lájkom van?! De aztán mindig rájövök,h ez hülyeség.:D

De egyébként ha személyesen már beszéltél vele és nem volt elutasító,akkor biztos örülni fog neki ha facebookon is rá írsz. Én sokkal jobban szeretem,ha személyesen teszik meg az első lépést. Akik ismeretlenből írnak rám facen,azok eláshatják magukat a szememben.

2013. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

igen érez,de ne szarj be.légy céltudatos mint én,szerezd meg csajt ez lebegjen a szemed előtt és ne törődj másokkal,leversz akárkit,én ilyen vagyok,lese sz@rok senkit,ne törődj másokkal,csak magaddal,amit akarsz azt érd el!

21F

2013. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Engem ez valahogy sose érdekelt :D
2013. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én túlságosan is a lány érdekeit nézem.

Miért írjak rá? Úgyis csak csalódni fog mert nem az egyik zselélovag tette akit várt..:D

2013. jún. 12. 23:15
 10/19 anonim ***** válasza:

A lájkok nem jelentenek semmit. Gondolj bele még hány férfi nézi meg úgy az utcán, hogy nagyon tetszik neki ez a lány.

Ha ebből indulunk ki akkor még esélytelenebb vagy.

Írj rá nyugodtan, mit veszíthetsz?

Legrosszabb esetben elutasít és nézheted a képeit tovább, de legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad.

Lehet még a végén jó barátok lesztek vagy még több is, szóval hajrá.

2013. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!