Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély, hogy ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély, hogy ettől az együttléttől vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruáciom lejárta után 6 nappal együtt voltam valakivel az egész kb. 3 percig tartott nem élvezett belém és utána sem élvezett el úgyhogy biztos nincs olyan gond,hogy későn vette volna ki.(nem vagyok erre a kis akciomra egyáltalán büszke de azóta is nagyon félek) Mivel terhes vagyok és van barátom.Vele is együtt voltam rá két napra és egy hétre is.Vele sokkal hosszabb együttlét volt de ö sem élvezett belém. A menstruációm oktober 13-17 ig tartott.Okt.23-án voltam együtt a másik emberrel.A barátommal oktober 25-én és 31-én.A ciklusom általában 30-31 napos.Nov 13 ra vártam a mensit késett így 19-20án csináltam két tesztet ami pozitiv.Tudom van kicsi esély arra hogy nem a barátomé de mennyi erre az esély?Az uh mennyire pontos veheteme figyelembe?

2014. nov. 26. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"nem vagyok erre a kis akciomra egyáltalán büszke"


Legalább őszinte vagy. Én nem kövezlek meg.

Nem tudom, sajnos a kalkulációk egy nagy része nem mindig jön be. Ezért kalkulációk.

Nekem is volt majdnem hasonló, kalkuláltam, és sajna bejött a nem várt dolog. Neked nem kívánom ezt.

2014. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50-50%
2014. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez besikerült,de a barátodtól,az biztos.Es valószinü,hogy 25.-én estél teherbe,mivel a ciklusod 30 napos, igy a 12.-ik napon lehetett a peteérésed.

De te most 2 pasit tartasz, voltál a barátoddal és még egyszer megcsaltad egy másikkal?Szuper!

2014. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A számadatok alapján valamelyik nap is te kérdezted a teherbeesés esetleges időpontját... na most már legalább tudjuk, miért. :D


Ugyanazt tudom mondani, amit akkor: a legesélyesebb az október 31-i teherbeesés (31 napos ciklusnál, akkor csak a nov.13-at írtad), de a 25. is játszik...


Az adatok alapján a peteérésed 29-30-án lehetett. A spermiumok odabent 3-5 napig életképesek általában.


Persze, ha rendkívüli peteérésed volt, akkor nem lehet kiszámítani. De ez ritka...


Az ultrahang meg... az méret alapján becsül. Nekem minden UH-n más-más kort becsültek meg, mint a valódi kora, mindig volt pár nap eltérés, volt, amikor két hetet nyúltak mellé. :D

2014. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#3: a 12. napon nem lehetett peteérése. A peteérés mindig a menzesz előtt van 14 nappal! Ez minden nőnél állandó! A ciklus első "fele", a peteéréses szakasz hossza az, ami változó.


Tehát ez esetben a menzesz kezdetétől a 16-17. nap!

2014. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mikor fog az a világ eljönni, ahol a lányok TÉNYLEG azokkal fekszenek csak le, akiket szeretnek?

Tudom, utópia....

Jobb számolgatni, és esetleg más kölykét megszülni, mert "épp, így alakult, sajnálom...".

2014. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tartok két pasit,egyszer csaltam meg és soha ennyire nem éreztem bűntudatot semmi miatt,azt a pár percet nem is akartam számba venni le is állítottam de nem tudom kizárni hogy az a pár perc is játszhat beszéltem azzal a fiúval hogy ő mennyi esélyt lát arra hogy ő az apa azt mondta ő biztosan nem hisz nem ment el sem az együttlét alatt sem után és nem volt elöttem egy ideje mással hogy az elővaladékban sperma legyen de azért még nagyon félek.És igen azért tettem fel akkor úgy a kérdést mert tudtam hogy lesznek bántó megjegyzések amit meg is érdemlek de épp eléggé öl a bűntudat.Minden reményem az hogy a barátomé a baba.
2014. nov. 26. 23:15
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez a nap kérdése :D

Komolyan, baromi jó. :D

Tehát nem elég, hogy féreg módjára megcsaltad, még annyi sem volt benned, hogy gumival csináljátok. Most meg majrézol, hogy vajon ki az apa. :D


De tudod, mit? Én meg remélem, hogy nem barátodé a baba. Hogy miért? Azért, hogy ne kelljen a gyerek miatt egy olyan mellett maradnia, aki annyira sem tisztelte, hogy simán széttette másnak a lábát.

2014. nov. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ha pontosan meg lehetne mindenkinél mondani a peteérés idejét 100%ra,nem lennének nem kívánt terhességek. Mivel te 1 héten belül voltál mindkettővel,nem lehet tudni pontosan. És az ultrahang sem fog tudni kimutatni pár napos különbséget,de semmi más sem. Egyedül az apasági vizsgálat. Vagy megnézed,kire hasonlít...
2014. nov. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem a nagykönyv szerint pont nem volt peteérésem és mi is csak pár percig voltunk együtt,mielőtt felvettük a gumit,mégis összejött a kisebbik lányunk a FÉRJEMMEL. Bár mi sose bántuk meg.
2014. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!