Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha kiderülne a barátnőtökről, hogy két éve véget akart vetni az életének?

Figyelt kérdés

Kórházba került, és túlélte.

(Még nem ismertétek akkor).


2014. nov. 26. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém tudja, hogy mikor elkezdtünk ismerkedni mikre lettem volna képes. Ha ő nincs nekem
2014. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, valahogy csomószor elmondanám neki, hogy örülök hogy nem sikerült neki, és azt is, hogy mennyire szeretem őt.
2014. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel egy lány tette fel a kérdést:


Mindenképp mond el a barátodnak. Nekem is volt egy ilyen bnőm még nagyon régen. Biztos h több figyelmet/törődést fogsz kapni. Jah és megvigasztalnám és a szárnyaim alá venném.

2014. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Amig csak magaban akart kart tenni, addig oke a dolog. De ha masban is akart volna, akkor gyorsan leepitenem. Igy is necces a dolog.
2014. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Adnek neki 2 kulso tenyerest, aztan irany dokihoz.
2014. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi különöset,maximum többet törődnék vele...
2014. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azonnal átölelném, megcsókolnám, és onnantól fogva sokkal több szeretetben, törődésben és szerelemben részesíteném.
2014. nov. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobban foglalkoznek vele, sokkal tobbet lennek vele
2014. dec. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!