Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit gondolnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit gondolnátok a barátnőtökről ha ez kiderülne?

Figyelt kérdés

Szóval szeretitek egymást, neked is nagyon tetszik a lány kezdettől fogva viszont kiderül (ő mondja el ha szóbakerül, nem hazudik) róla, hogy mielőtt összejöttetek, idegenekkel kavart (MINDEN csak szex nem), minden héten kb. részeg volt, cigizett, egyszer füvezett is, stb. és hogy természetesen az idegenekkel való kavarással felhagy de hogy ez megvolt és kész viszont kész egy normális kapcsolatra (és ezt tényleg be is tartja).


(illetve nem síkhülye a lány, értelmes, okos, vicces, kicsit művészlélek stb)

18 alatti lány


2013. szept. 21. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs gond ezzel, én elnézném. Mindenkinek vannak rossz időszakai, és rossz oldalai.
2013. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nos ez a lány én lennék és ez az egész kavarás dolog nem olyan fontos hogy megcsalnám a barátom meg semmi de én így, ezzel az oldalammal együtt vagyok boldog és magabiztos ..
2013. szept. 21. 22:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy könyv se egy fejezetből áll, neki most jön egy újabb.
2013. szept. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Maradnék vele ha tényleg nem volt szex és ezekről le szokott.


[link]

2013. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kidobnám. Lehet lepontozni, de nekem komoly kapcsolatra nem kéne ilyen.
2013. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nemtom. Ha felhagyott vele, akkor nem igazán zavarna. Én is hadilábon állok a cigivel. Ha elfogy, akkor mindig leszokok. Míg veszek újat. :)
2013. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szóval én azt vallom hogy mindenki a saját "kasztjából" ismerkedik, szóval egy otthonülős vallásos fiú nem fog összejönni mondjuk velem, és az is valószínűtlen hogy egy fiú aki olyan mint én egy teljesen más lánnyal jöjjön össze szóval csak azt akarom mondani hogy egy fiú ne nézzen le olyan dolgok miatt csak azért mert lány vagyok amiket ő is ugyanúgy megtesz.
2013. szept. 21. 22:56
 8/10 anonim ***** válasza:

18 alatti lány ilyen előélettel? Hát azért necces.

Két lehetőség:

1. Annyira kiélte magát a 18. születésnapja előtt, hogy többet nem vágy semmilyen kalandra

2. Ilyen-olyan probléma esetén felbüffen a múlt és elkezd nosztalgiázni, meg visszavágyni


Nem ismerlek, nem tudom milyen személyiség vagy, de nekem ezek ugrottak be így elsőre.

2013. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Exem ilyen ribizli lány volt, mint te. Nem hinném, hogy összeállnék még egy ilyennel. Tudod, ő is előadta nekem ugyanezt, hogy megváltozott és engem nem csalna meg semmi pénzért és így szeret, meg úgy szeret... aztán paff. Továbbállt és most jár egy sokkal sötétebb, rondább, kövérebb, féltékenyebb és agresszívabb gyerekkel. (Mások is ezt állítják, tehát ez nem csak a saját véleményem)


De jó tanulópénz volt és már tudom, hogy mikre kell odafigyelni a következő kapcsolat során...

2013. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nem síkhülye a lány, értelmes, okos"

Csaxólok, hogy ez ellentmond a fenti felsorolásodnak!


Amúgy -ezek alapján- vszeg nem vagy egy eldobandó ócska ribi (max. átlag liba), szal ha télleg tudsz váltani (és lesz zsák, amihez te vagy a folt), az okés, de ritkán lesz dogból bacon...

2013. szept. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!