Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? A fekete és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? A fekete és a barna haj vastagabb szálú viszont a szőkéknek és a vöröseknek több van?

Figyelt kérdés
Kik a szőrösebbek valójában? Milyen haj szem és bőrszín esetén van igazán szőrös p.... ja egy lánynak?

2014. nov. 27. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A fekete/barna haj szokott vastagabb szálú dúsabb lenni, illetve a nemi szőrzet is a sötétebb hajú embereknél erősebb.
2014. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tul sok szőrre inkább a sötétebb hajú nők panaszkodnak vagy szőke lány is nagy punci szőrzettel?
2014. nov. 27. 12:41
 3/13 anonim válasza:
Szia. Nekem szőkésbarna a hajam és nagy méret, dús fekete pamacs jár hozzá. Eleg dús a hajam is.
2014. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Így van!

Modjuk manapság ritka a jó szőrös punci!

Pedig a szőrös a finom! :D

2014. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

A fekete és a barna látványosabb és emiatt ok érzik a legkritikusabbank a helyzetet főleg ha fehér a bőrszín nagyon.

Szépek a fekete hajú lányok, de én szőke lányok egy részénel tapasztaltam nagy és sűrű szőrzetet.

2014. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

aranyszőke a hajam és a szőröm is, vastag szálú, dús, rengeteg, kipusztíthatatlan. de lehet hogy csak én vagyok farkasember.

28/N

2014. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az aranyszöke a szőkésbarna?

Intim részen van sok?

2014. nov. 27. 13:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Barna hajam van és dús is, meg vastag szálú is.
2014. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De ott nem.
2014. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A hajad sok a punci pedig nem nagyon szőrös?
2014. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!