Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtünk, és azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk, és azt mondta, hogy ilyen nem fordulhat többé elő, mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom, tényleg mindent megbeszélünk, a szüleim is nagyon kedvelik, apukámnak sokat segített nyáron, szinete mindig együtt bulizunk.

A hétvégét nálam tölötte, mert a szüleim nem voltak itthon. Pénteken találkoztunk barátokkal, romkocsmáztunk, beszélgettünk, aztán kettesben mentünk haza, bekuckóztunk, filmet néztünk, aztán megtörtént, nagyon jó volt és ő sem tűnt elégedetlennek.

Másnap reggel elmentünk reggelizni, és azt mondta, hogy ilyen többet nem fordulhat elő, túlságosan ismerjük egymást és nem menne neki.

Szombaton együtt mentünk egy nagy születésnapra, ahol mindketten kavartunk más személlyel.

Ezt elfogadtam, a napokban viszont célozgat, hogy szeretne még valamit, meghívott magához egy hasonló hétvégére.

Nem tudom vele megbeszélni, tereli a témát.

17L (19F)

(A lek.rvázásra és hasonlókra nem vagyok kíváncsi.)

Köszönöm!



2014. nov. 27. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2014. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tudod van a dugipajtás fogalma!
2014. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ürítésre jó vagy, majd ha kanos lesz (és nincs más) majd keresni fog, nyugi! :d
2014. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, dugni jó leszel neki, de komolyabbra ne számíts.
2014. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Baj? Semmi. Csupán az, hogy mindössze egy dugásra kellettél neki.

Nem is lehet ezt megbeszélni, mert ő csak egyet dugni akart, és nem kapcsolatot.

Amiket meg mond, az üres kifogás. Tudod, egyszerűbb valami kamu indokot kitalálni, mint hogy az esetleg nagyon fájó igazságot elmondja.

2014. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Jó érzés használt zsebkendőnek lenni?

Már 17 évesen ott tartasz, hogy szerelem nélkül szétteszed?


Megtanultátok ti egyáltalán értékelni és a helyén kezelni a szexuális kapcsolatot, vagy csak unalom ellen jó egy kicsit hetyegni?

2014. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szeretkeztem már szerelemmel, de annak sajnos vége lett.


Semmi bajom nem lenne a "barátság extrákkal" kapcsolattal, de szerintem azt is lehetne tisztázni.

Nem érzem magam használt zsepinek, és kihasználva sem.

2014. nov. 27. 14:18
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen világos, hogy csak szexre kellesz neki, ha éppen kedve van vagy tele van akkor csak csettint és már ugrassz is, ez számára egy nagyon kényelmes megoldás, csak te olyan naív vagy még hogy nem látod........belegondolsz olyat is ami nincs.

Amíg nincs neki olyan aki felkeltené komolyan a figyelmét és érzelmileg is magához kötné, addig jó leszel ha hagyod......gondolkozz.

2014. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod a "barátság extrákkal" 17 évesen...OMG
2014. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi bajom nem lenne a "barátság extrákkal" kapcsolattal, de szerintem azt is lehetne tisztázni. "


17 évesen ez elég szomorú. Nem itt kéne tartanod, ennyire kiégve, hogy már így is csinálod.


Te nem érzed magad használt zsepinek, pedig az vagy a számára. Zsebhokizás helyett téged használt arra, hogy kielégítse magát.

2014. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!