Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal védekezés nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal védekezés nélkül lefeküdtünk peteéréskor, késett a mensim, csináltam egy tesztet az negativ lett, de ma jött meg de csak nagyon kicsit vérzek! Lehet hogy terhes vagyok? Veletek már volt ilyen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha végül megjött és a teszt is negatív lett akkor nem valószínű hogy terhes vagy:)
2014. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb 10 évig normálisan, első nap legerősebben jött meg, majd pár évig úgy h megjött picit, majd elmúlt, aztán másnap rendesen jött. Mostanában meg sokszor úgy jön meg, hogy 1-2 napig csak maszatol. Attól függ hogy napközben, vagy reggelre jön. Utóbbi esetben "normális", azaz egyből erősen.

De azért ezzel vigyázz! Ha holnap is ilyen, vegyél mégegy tesztet!

29n

2014. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Youknowwho ***** válasza:
Kicsi vérzés még lehet akár menstruáció is meg nem is, a helyedben vennék szépen egy tesztet aztán kiderülne miújság...
2014. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha terhes vagy, lehetek keresztanya?:D

viccet félretéve szerintem nem vagy az.

2014. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!