Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy az egyik tanárotokkal intim viszonyba kerültetek? Mi lett belőle? Kort is írjatok kérlek.

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 15:22
 1/2 anonim válasza:
Szia! Utolsó éves gimnaizista voltam, összejöttem a tanárommal. Sokat voltunk együtt titokban. Aki az utcán látott együtt beszélgetni, vagy a közértben összefutottunk és kezdtek gyanakodni, iskola társaim, letagadtam, meg a tanárom is. Végülis nem derült ki az utolsó egy év alatt, viszont, mikor leérettségiztem, összeházasodtunk. Szia BÁgota
2014. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nina16 válasza:
Nekem meg nem volt ilyenem, de az egyik baratnőm került már ilyen helyzetbe. 27 es korkülömbség volt köztük. Egy ideig jól tudták titkolni, de aztán kiderült az egész es a tanárt kirúgták a barátnőm pedig önként távozott az iskolából.
2014. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!