Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jöttetek már össze főiskolán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze főiskolán vagy egyetemen tanárotokkal? Flört, kavarás, randi is érdekel! Mesélnétek róla?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
persze, a matekkal :D meg is basztak belőle, nem is egyszer... én azt mondom ne próbáld ki, nem túl élvezetes :)
2014. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, már többször leírtam itt. Első találkozásunkkor rám mozdult az egyik tanárnő.

Többen is húzták rajtam kívül, de így is megérte.

2014. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És hogy kezdeményezett a tanár, milyen jelei voltak a vonzalmának? Leginkább ez érdekel. :)
2014. jan. 23. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég nyilvánvalóan, mert szinte letapizott.
2014. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egyetemen búgtam meg az egyik demonstrátor nindzsót hogy engedjen mestintből vizsgázni.
2014. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%

Igen!

Akkor Ő 38, én 16 éves voltam. Egy szép nyár eleji napsütéses napon kezdődött, amikor már csodás színeivel, s mámorító illatával nyílik az orgona. Résnyire nyitva volt a tanári ablaka, és én pont bementem az alatta lévő virágoskertbe, mert az egyik osztálytársam bedobta a hajgumimat. Mikor lehajoltam érte, s felálltam pont beláttam, amit a tanárom észre is vett! Ott állt egyedül és éppen... Bocs, majd folytatom, haza jött a férjem!

2014. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ott bukó a sztori hogy az orgona tavasz elején nyílik nem nyáron :P

2014. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Tanuljáá fiam/lányom, különben rib**cként menté oskolába s rib**cként is jüssz ki onnan!
2014. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!