Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul ha mindkettőnknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul ha mindkettőnknek párkapcsolata van?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit olyan 12 éves korom körül ismertem meg(tetszett az egyik haverja). Rengetegszer szajkózta, hogy szerinte semmi esélyem a haverjánál, és én úgy vettem le, hogy neki tetszettem. Aztán megszakadt vele és a társaságával a kapcsolatom.

AZóta lett párom, és a srácnak is. Mindemellett akárhányszor meglát, szó szerint BÁMUL.

Múltkor a barátnőjével ment kézen fogva, és úgy bámult, hogy nem értem, hogy nem vette észre a lány.

Ma az állomáson a váróban voltam a párommal, a srác meglátta, hogy bemegyünk, utánunk is fordult, és végig bámult engem, de már úgy, hogy a barátom is észre vette.

A barátom oda nézett, akkor befejezte a srác, de amint másfele nézett a barátom, megint bámult a srác.

Én úgy vettem észre, hogy a páromat eléggé frusztrálja, amit meg tudok érteni.

Én nem szoktam nézni a srácot, tehát nem is biztatom.

Ha látja, hogy a párommal vagyok, fogjuk egymás kezét, és ilyenek, akkor miért bámul?

Tetszem neki? Akkor meg pont, hogy tiszteletben kéne tartania a saját meg a magam kapcsolatát is...nem?


2014. nov. 27. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Bámul, érdeklődik, csodálkozik, megfigyel, tűnődik- ki tudja, mire gondol. A lényeg, hogy ne foglalkozz vele, ne engedd közel, hogy bármi bajt okozzon a kapcsolatotokban.
2014. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy igyekezz levegőnek nézni, a barátod pedig tudjon róla, hogy mi a helyzet.
2014. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!