Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, régebben annyira nem voltunk jóban, nagyon nem kedvelt engem.

Kb egy éve nagyon jóban vagyunk. Sokat lógunk együtt suliban. Van pár sport, amit mindig együtt űzünk.

Mindig piszkáljuk meg oltogatjuk egymást, szeretek vele lenni nagyon, mert emelett nagyon rendes is.

Már nem egy ember kérdezte meg, hogy mióta vagyunk együtt.

Tetszik nekem, helyes aranyos meg minden, de szerintem olyan gáz, ha így van az ember osztálytárssal. Nem?

A legjobb barátnőm meg egy masik osztálytársam szerelmesek voltak, aztan szakítottak és most tök kínos.

Ti járnátok osztálytárssal? Mi a véleményetek erről az egészről?

17l a fiú 18

Tizenkettedikesek vagyunk



2014. nov. 27. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Tizenkettedikben nem gáz
2014. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már úgysincs sok hátra a suliból, nemsokára ballagtok.
2014. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz :)
2014. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!