Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Mi indit be nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi indit be nagyon titeket? Szex közben mit elveztek a legjobban. Mi a csúcspont?

Figyelt kérdés
Mindenki véleményére kivancsi vagyok. Lassan 2 éve vagyok egyutt a barátommal nemi izgalmat akarok es újdonságot a kapcsolatunkba.
2014. nov. 27. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
A tengeri csata akkor érte el a csúcspontját, amikor a csengeri tata elérte a púpcsontját.
2014. nov. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Az alázat.
2014. nov. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Amikor álmos a lány, felkeltem az éjszaka közepén...simogatni kezdem, csókolgatni, majd felkapom velem szemben, leülök vele az ágy szélére és a vállamra hajtva a buksiját becsúsztatjuk a répát, ahová való. Rám van bukva, én tartom a kis cukit és lassan csúszkálok benne ;)
2014. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát, imádom, mikor a golyóimat nyalogatja/szívogatja a barátnőm.
2014. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Lány vagyok, de ajánlanám a nyaka kényeztetését, az nekem eddig mindig bejött. Vagy mondjuk az is, ha csókolóztunk miután kinyalt ;)


18/l

2014. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Filmezés közbe csak ugy elkezdi simogatni a farkam majd elöveszi és bekapja...ettöl nincs jobb
2014. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
32%

Engem egy másik fiú.

A csajoktól lelankad.

2014. nov. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Mikor 1-1 csaj kétoldalról körbevesz és egyszerre nyalogassák a melleim, közbe másik kettő jól elvan lent a botomnál a 2 kezem 2 csaj seggén van, épp beálltam a minőségi drogtól, a pénzem beborítja az egész hatalams ágyat...


Na ekkor szokok felébredni. Ezek után nem nagy móka bemenni a közmunkára

2014. nov. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
3-as, ne álmodozz, nincs nő aki ne ba.szna ki ajtóstul ha felkelted az éjszaka közepén azzal hogy áll a farkad. én még le is tépném.
2014. nov. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es ezt cafolom, no vagyok es az evek alatt egyszer ragtam be csak azert h ejjel felkeltett dugni:-)))En csak akkor rugom ki az agybol ha mindezt feggel,mebredes utan szeretne mivel abszolut utalom a reggeli szexet:-)))
2014. nov. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!