Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha mondani kellene 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha mondani kellene 3 dolgot amire gyűjtöttök mi lenne az? Mi az a 3 dolog (tárgyi) amit a legjobban szeretnétek jelenleg?

Figyelt kérdés
16-18 éves lányok válaszát várom!
2014. nov. 25. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:

gyűjtöttök? az mi?

17/l

2014. nov. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyűjt. Ismered a szót?
2014. nov. 25. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Oh hogy gyűjt! :O

Akkor nem gyűjtötök-öt kellett volna írnod?

2014. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy egy vagy két "t". De nem tök mindegy? :)
2014. nov. 25. 09:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem :P
2014. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a kilókkal vagyok így. Vagyis nem gyűjtöm, de azért van belőle y kevés, ami nem azért van mert kötelező lennie.

Amúgy nem gyűjtök semmit és nem is ragaszkodom az anyagi dolgokhoz.

Nem vagyok valami szellemi vezető, de szerintem nem egy almás telefontól leszek boldog, vagy egy 3d tvtől, ami alig kihasználható mellesleg.

HA az egész ház felrobbanna, amikor nem vagyok benne, és minden holmim elporladna, az sem érdekelne. Szerintem ami boldoggá tesz valakit, az a lelke és azoké, akik szeretik. Ha van egy párja és gyereke, akkor meg aztán ha úgy áll hozzá, ő lehet a világ leggazdagabb embere.

Amúgy nem vagyok szegény, vagy ilyesmi, szóval nem a kényszer miatt köteleződtem erre. Hanem azért, mert érzelmek nélkül semmi sem ér semmit.

2014. nov. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tárgyi gyüjtésről van szó akk festékeket copic filceket és általam készült képeket gyüjtök :D Egyébként kamerára külsö vinyora éés futópadra spórolok de leginkább egy nagy világos műterem szobára vágyom :D De ez hogy jön a szerelem szex témába?
2014. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
2 t-vel múlt idő, 1 t-vel jelen idő, ülj vissza az iskolapadba kisfiam
2014. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!