Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haseki Sultana kérdése:

Ez mi ez? Nemértem

Figyelt kérdés
Hát nem is tudom hogy fogalmazzak. A lényeg az vagy van két kollégám akik kavarnak egymással , erről csak én tudok,mivel mindkettővel jóban vagyok kedvelem őket meg örülök is az egésznek,meg segítek is nekik mindenben hogy ne bukjanak le,meg minden , viszont olyan érdekes érzés önt el mikor együtt vannak nem tudom megmagyarázni magamnak hogy mi ez most vagy az hogy én is vágyom már egy kapcsolatra és tudat alatt irigylem őket vagy bejön nekem az illető vagy miez?

2014. nov. 28. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a péniszirigység, barátom. :)
2014. nov. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lelkiismeret szól belöled, hogy ideje abbahagyniuk vagy kitálalsz


Lehet dönteni mindenkinek, hogy kivel akarnak lenni és kivel nem. Egyetlen egy párkapcsolat se kötelező

2014. nov. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel nem biztos hogy egyetértek, mert tényleg mondom hogy örülök nekik :)
2014. nov. 28. 01:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább az irigylés.

Mikor egyedül van az ember senki sem akar turbékoló párokat látni. :)

2014. nov. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Irigylés akkor lenne, ha rosszindulatúan sajnálná tőlük. Inkább csak emlékeztetik, hogy nincs senkije.
2014. nov. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű: elképzelsz két olyan embert, akiket kedvelsz, és csak "normál" helyzetben látod őket, hogy éppen most szexelnek egymással. Titkos és "mocskos", miért ne lenne izgalmas?
2014. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!