Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek egy lányt. Rég óta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt. Rég óta. Volt csók is stb. de mégis aztmondja hogy nem lehetünk együtt mert ''nem úgy szeret'' nemértem akor. Ha ugymond enged mindent. Akkor mért van ez?

Figyelt kérdés
help me lécci
2012. okt. 24. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szeret veled lenni, meg elvan veled de nem szerelmes beléd.
2012. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vonzódik hozzád szexuálisan,de nem szerelmes,ezért nem akar veled rendes kapcsolatot.
2012. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

de tudjátok az a baj, hogy.. leginkább az anyja kavar be de nagyon...

mert 13 éves a csaj.. megtiltja neki hogy beszéljen velem, és hogy találkozzunk.. jó elhiszem hogy nemkomál engem semmi.. de akkor se értem hogy akkor f*sznak kavar be.. csak ez az egy baj van :s

2012. okt. 25. 15:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért kavar be,mert a lány még csak 13...Nem akarja,hogy pasizzon még.

Te hány éves vagy?

2012. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
énis 13. és ezaz.. hogy 2 évig volt együtt egy gyerekkel, aki 16 éves volt. ezért nemértem..
2012. okt. 25. 15:33
 6/10 A kérdező kommentje:
és akkor csak egy utolsó kérdés lenne... ha beszélek az anyjával ilyesmi akkor.. szerintetek rendbe lehet hozni a dolgokat? mert valameik nap is beszélni akartam vele és így fogadott. ''Na mi a f*szt akarsz?'' tehát.. szerintetek ha beszélek vele rendbe lehet hozni a dolgokat? mert én ezt nembírom :s :(
2012. okt. 25. 15:45
 7/10 anonim válasza:
Nem szép, hogy hülyít téged.
2012. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát ez nekemse tetszik :s de.. mostmár lassan kezd idegesíteni. mert.. soha nem ér rá meg ilyenek mert minden kis szarra kifogást talál.. akármit kérdezek.. ha olyan akkor tagadja. meg ilyenek.. de.. azért. most írta nekem hogy kívánja vissza a csókot meg ezeket. most lestem is de nagyot.. ez most akkor mi akar lenni?
2012. okt. 30. 22:14
 9/10 anonim válasza:
Ne engedj a csábításnak. Ne vedd be, tuti, hogy csak játszani akar veled...:/
2012. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát ha játszik azt oké énis benézem meg minden...de leginkább ő náézi be sajnos mert..

mostanában olyan emberekkel lettem körbevéve, akiknek a nőlyük olyanok hogy.. mivel tudják ogy köztük énvagyok a legkisebb, ezért bevédenek minden.. és.. sajna énis hülyefejjel pia mellet tmindent lemondok nekik. és mondták hogyha játszik velem akármi, akkor csak szóüljak neik majd ők elintéázik,. de mostanában meg k*rvára nemértem a csajt mert... komolyan kis sz*rságokon összeveszünk meg olyan könnyen felhuz a hülyeségeivel. mert ma is mondtam neki hogy szombaton az egri busszal jöjjön mert tudohogy kint lesz az anyja és tudok vele beszélni. mert maugy hogyha felmegyek nemsívesen fogadnak max elküldenke engem a f*szba.. aztígy tudmo hogy tuodk vele beszélni és ilyet szól be nekme de aláényeget nemis mondtam hogy.. Neem dani.. merrt azzal ujjab reményt kapnál. komolyan modnom rosszabbmint a goggle. mert a ggoggle legaláb megvárja hogy befejezd. igaz kidobja a találatot de akor is.de ezmeg.. fuu. namind1. azért ha akrtok még valamit segíteni jólenne. azt nagyon megköszönnáém. azoknak is megköszönöm akik idáig segítettek mert ez mind jól jött :)

2012. nov. 1. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!