Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik az igazi szerelem jelei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az igazi szerelem jelei?

Figyelt kérdés
Én érzem, hogy tényleg szerelmes vagyok, de az ismerőseim azt mondják, hogy "tini szerelem, majd elmúlik". 17 éves lány vagyok. Szerintem ez nem "tini szerelem"... Mi a különbség a kettő között?
2014. nov. 28. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A "tini szerelem" jóformán az, amikor a külseje alapján "beleszeretsz" a helyi menő csávóba.
2014. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik felnőtt emberek közt jön létre a másik pedig éretlen tinik közt.
2014. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 17 évesen szerelmes lettem... Most 30 évesen is szeretem őt, szenvedélyesen, mint 17 évesen. tehát nem lehetetlen, csak épp nem sokaknak adatik meg ilyen fiatalon az igazi mély szerelem érzése.
2014. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem jelei? (L) <3

Leírva: tökmindegy hogy tapos meg, akkor is akarod

2014. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

:)

2014. nov. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!