Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy férfinak túl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy férfinak túl nagy a bimbóudvara? Választ mindkét nemtől várnék.

Figyelt kérdés
Mekkora méret számít még határesetnek ami átlagosnak tekinthető egy átlagos testalkatú fiatal férfin?
2010. jan. 30. 17:26
1 2
 1/17 kolosszus22 ***** válasza:
83%

B.aszki pihenj már, már a sok farokméret kérdés is abszurd és unalmas, erre még ilyen hülyeségeken is agyalsz. Fogadd el magad olyannak amilyen vagy, úgysem tudsz mit kezdeni vele.

Bimbóudvar méret szabvány, istenem, vicc.

2010. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyennel foglalkozni és a pénisz mérete sem érdekel. Inkább az érdekel, hogy velem hogyan viselkedik és mi a célja.
2010. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én 21 éves srác Vagyok, Akinek széltében 4,5 cm, magasságában pedig 3,8 cm a nagysága. Szerintetek plasztika mehet neki? Ha igen mekkorára? 3 cm-es

átmérőjű körre? Lányok! Nektek mi a véleményetek?

2010. jan. 30. 17:31
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
nekünk az a véleményünk, h marhára lesz*rjuk mekkora a bimbóudvarat, sőt azt is, h mekkora a farkad vagy a fejed. lényegtelen
2010. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem tényleg gáz. Én nem örülnék neki az fix.

Ha zavar és van rá pénzed csináltasd meg!

Amúgymeg a nyafogóknak üzenem, hogy csak akkor tegyék, ha még sosem vágattak maguknak divatos frizurát, festették a hajukat, sminkeltek, vagy vettek úgy ruhát, hogy megnézték a tükörben hogy áll.

Még szép, hogy mindenki foglalkozik valamennyire a külsejével és nem csak a praktikus/egészségügyi okokra figyel.

Ha zavarja és lehet rajta segíteni, miért ne.

2010. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 kolosszus22 ***** válasza:
Előző, ja, csak frizurát váltani egyszerűbb, mint egy természetes úton az emberhez tartozó testrészt szétkaszaboltatni műtőben. Ennyi erővel mehetne mindenki faroknagyobbítást csináltatni+százféle dolgot ami nem tetszik magán.
2010. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17:41 vagyok. Nem értem a problémát. Miért ne mehetne faroknagyobbításra? Én nem mennék, de ha zavarna, kisebbségi komplexusom lenne emiatt mennék. Valószínűleg zavarja szegényt és az, hogyha lehurrogják, nem segít rajta.
2010. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
engem aztán nem zavarna. de logikusan egy csak külsőségekre adó személyt nagyon zavarna. Szerintem egy felnőtt nő, aki szerelmes nem foglalkozik ilyen külsőségekkel. Nekem ez a tapasztalatom.
2010. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kolosszus22 ***** válasza:

Nem lehurrogni akarjuk, de ez egy felesleges dolog, bizonyos szinten túl már nem egészséges dolog ennyit foglalkozni magával az embernek.

A probléma az, hogy nem tudja magát elfogadni olyannak amilyen, az ilyen ember ha netalán megcsináltatná, utána rögtön találna magán valami mást amin problémázna.

2010. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát ez az érvelés azért sántít. Honnan tudod, hogy mi lenne, ha megcsináltatná. Tudom, hogy van olyan betegség, hogy vkiknek folytonososan a testátalakításon jár az esze, de szerintem ő még nem itt tart. Egy beavatkozásról van szó és ráadásul tényleg nem éppen átlagosak a méretei. Persze, ha nem tud ezzel leállni, az tényleg gáz, de most még nem ez a szitu.
2010. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!