Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy férfinak túl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy férfinak túl nagy a bimbóudvara? Választ mindkét nemtől várnék.

Figyelt kérdés
Mekkora méret számít még határesetnek ami átlagosnak tekinthető egy átlagos testalkatú fiatal férfin?
2010. jan. 30. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
na de könyörgöm miért kell egyformának lennünk, miért kell mindenkinek szabvány méretű mellbimbó, és még sorolhatnánk. Olyan mintha ma már csak az elvárások lennének, egymással szemben, pedig mutasson nekem valaki egy tökéletes embert...
2010. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%
Ha mások mondanák neki, akkor én is azt mondom, hogy sz.ja le őket, de, ha őt is nagyon zavarja, akkor ne csináljon ebből ügyet. Elvileg azért vágna bele, hogy ne jobban el tudja magát fogadni. Biztosan próbálkozott már azzal a hosszú évek alatt, hogy elfogadja magát, de nem sikerült. Akkor most minek ezt a szemére vetni?
2010. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Előző, hülyén gondolkozol, ha mindenképp meg akarná csináltatni akkor nem tette volna fel a kérdést és főleg nem ilyen formában, magyarán ha megnyugvást keres, hogy nincs ebben semmi gáz és tényleg nincs.

Pont te voltál az aki egyből beírta, hogy hú ez mekkora gáz dolog, tehát te vagy itt az egyetlen aki hátráltatod őt.

2010. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy gáz, mert szerintem baromira hülyén néz ki, ha nekem olyan lenne a mellbimbóm, rettenetesen zavarna.

Ha ismerném az illetőt, lehet, hogy udvariaskodóan azt válaszolnám, hogy: "Á, dehogy is!", de szerintem pont azért jött fel ide, mert arra számított, hogy a net anonimitása segít abban, hogy megismerje az emberek őszinte véleményét. Én csak őszinte voltam, mert szerintem éppen azért jött ide, hogy őszinte véleményeket halljon.

2010. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze ez csak egy vélemény és gondolom az őszinte véleményeket akarja átlagolni.
2010. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nincsen sem kis farkam, sem nagy fejem. Soha életemben nem plasztikáztattam Magamat, nem is tudom milyen lehet. Ha a Nők megtehetik, a férfiak miért ne? Szerencsére engem ez az egy dolog zavar, semmi más. A barátnőimnek is kisebb volt a bimbóudvar mérete, mint ami Nekem van. Nem tudom ez mennyire normális. Ha a többség szerint jók a paraméterek amiket fenn írtam, akkor nem plasztikáztatok. Csak egy egyszerű kérdés, semmi több! Engem megnyugtatna ha tudnám, ez normális méret. Ha nem, akkor esetleg esztétikailag mekkora lenne a megfelelő? Nem vagyok Nő, megjegyzem Pasi vagyok! Köszönöm a választ előre is!
2010. jan. 30. 18:48
 17/17 anonim ***** válasza:

"A barátnőimnek is kisebb volt a bimbóudvar mérete, mint ami Nekem van."

Látod: még ez is normális. Nőknek gyakorlatilag akármekkora lehet. Hormonok kérdése - éppen úgy, mint a férfiaknál. Benned kicsit több női hormon van, oszt' ennyi.


"Ha a többség szerint jók a paraméterek amiket fenn írtam, akkor nem plasztikáztatok."

Ott a pont.


Amúgy mikor terhes lesz, túl fog nőni téged, és ez esetleg utána is megmarad.

2010. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!