Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korig ciki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timi890203 kérdése:

Hány éves korig ciki ha valaki nem csókolózott?

Figyelt kérdés
Én mostmár nagyon annak érzem 21 éves lány vagyok de még nem csókolóztam nem vagyok sajnos nagyon szép ez is közre játszhat sajnos
2014. nov. 28. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
16 felett már ciki... nem kell ahooz világszépének lenni, a szemelyiseég sokkal fontosabb. ha magabiztos, jófej, vicces, kedvev vagy, akkor találhatsz valakit, akkoris ha nem vagy világszépe.
2014. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privátba, és megmondom hogy ronda vagy, vagy sem :D
2014. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem tud róla rajtad kívül senki akkor szerintem nem ciki
2014. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokáig azt hittem, hogy a külső számít. Aztán 20 felett rá kell jönni, hogy már én sem a helyes, kigyúrt macsó srácokat keresem hanem a jó kiállású, férfias, határozott és magabiztos férfiakat :) Valószínűleg ők is valami hasonlót keresnek és ehhez a külsőnek csak annyi köze van, hogy (általában) ha valaki szép vagy jól néz ki magabiztosabb. 20 felett érdekes, de nem gáz. Lehetőséged se volt eddig? Van hobbid? Eljársz szórakozni? Vannak barátaid? Tudsz valahol ismerkedni? Nem vagy túl visszahúzódó?

Volt egy barátnőm, aki egyszer csókolózott még tizenévesen. Az első barátja azt hiszem 21 évesen volt. Mégis jól megvoltak. Ő se szép, de van kisugárzása.

2014. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Istenem,de gyerekesek ezek a kommentelők.

Soha nem ciki,de 30 felett már kicsit aggódnék.Addig meg mèg van időd!;)

2014. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem csak gyerekek között ciki, szóval olyan 16-17 éves korig. Fölötte már értelmesebbek az emberek, tudják, hogy nem ezen múlik egy ember értéke.


Magyarul, szerintem ez egyáltalán nem ciki, és senkinek semmi köze hozzá. Majd csókolózol, ha itt lesz az ideje - a te számodra, nem pedig amikor mások már azt mondják, hogy illene.

2014. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 28 éves férfiként sem csókolóztam még...
2014. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne csókolózzatok, ne kufircoljatok, maradjatok magányosak:)) Istenem, mi vagyunk gyerekesek??? Segíteni próbáltunk volna neki, hogy hozza rendbe az életét, mert ez így ciki, gáz, szar!! És nem mások előtt, hanem saját maga előtt, így hogy lehet élni??
2014. nov. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kalocsa Dániel válasza:

Én is 28 vagyok és még nem csókolóztam.

De nem is érdekel nagyon, boldog vagyok nélküle is.

Nem vagyok se nagyon rusnya se modell alkat.

Kamasz koromban nem figlalkoztattak a nők, mert egyéb családon belüli problémám volt ahhoz, hogy ne érdekeljen utána pedig munka miatt szorult háttérbe és ettől függetlenül sikerült egy számomra boldog életet kialakítani aztán vagy megismerek valakit vagy nem. Hozzáállás kérdése.

2018. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!