Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gazdag pasiknak milyen csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag pasiknak milyen csaj tetszik külsőleg?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem vagyok gazdag
2014. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugyanolyan mint a nromálnak ö csak annyiban különb hogy burzsuj semmi többel
2014. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem a külső a lnyeg, hanem a szem. ha egymás szemébe néztek és meg van a vonzás,akkor jó. után a már a stílus,jó duma a legfontossabb,akkor bármilyen milliomost le tudsz venni a lábáról. persze erre nagyon kevés az esély,hiszen ide jössz tanácsért,önbizalmad sincsen. a gazdag pasi meg nem itt fog irogatni.. :P

a jó duma sokat számit azzal tudod levenni a lábáról. csinos nőből rengeteg van.. de 9-ből 1-nek van stílusa,EGYÉNISEGE

fel kell h nőj még,ne akar egyből gazdag pasit,és mivel azegély jólelkú pasikat nem is értékeled,csak a tökéletesre vágysz,a jó istentől már csak azért sem kapok meg amire vágysz. azt nem neked találták ki,nem vagy elég érett,okos hozzá. ilyen butuska libákat,min te csak kihasználnak. korod?

2014. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
80 centi magas, hogy állva tudjon szopni, és lapos fejtetejű, hogy közben megálljon rajta a söröskorsó.
2014. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ugyanolyan, mint a többinek, csak legyen gazdag. :D
2018. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!