Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem. Vagy csak vonzalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem. Vagy csak vonzalom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit két éve ismerek, de az elején teljesen közömbös volt. Nem tudom, hogy mikor kezdõdött ez, de elkezdett tetszeni, pedig elõtte soha nem néztem rá úgy. Van egy-két tippem, hogy mikor volt az a pillanat, amikor elkezdtem hozzá vonzódni, és most ott tartok, hogy egy nap 100x gondolok rá. Egy valóra vált álom lenne, ha összejönnénk. Már egy jó ideje folyamatosan újrajátszom magamban a közös emlékeinket, remélem ez nem beteges. Mikor alakul át a vonzalom szerelemmé?

2014. nov. 28. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Van akinél rögtön van akinél késöbb....van első látásra beszélgetésre is szerelem. Nálam ilyen is volt meg olyan is. A férjemmel mi igy jöttünk össze. sose tekintettünk máshogy egymásra és egyszer csak mégis.
2014. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha megkaptad elmulik ez a nagy vonzalom :) vagy ha visszautasit es eleg erett vagy akkor lehet h szeretni fogod oszinten...
2014. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is olvasom végig a kérdést én honnan rákból tudnám eldönteni hogy te hogyan érzel iránta???:D de most komolyan
2014. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne hallgass a 74%-ra ő a saját példáját mondja el neked... teljesen más helyzetbe vagytok ő más személy mint te más történettel,érzésekkel ezt magadba kell eldöntened más nem tud tanácsot adni neked ebben.Aki meg ad az egy hülye negatív vagy pozitív választ fog adni aminek nincs értelme,szimplán csak okoskodnak a zöld kézért
2014. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Magadban kell eldontened" azt h mikor alakul at szerelemme? Azert kerdezte mert masok tapasztalatat szeretne hallani szoval bocsass meg ha megprobalunk neki segiteni...
2014. nov. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerelem és vonzalom között nincs határvonal ő döntése mit mond rá hogy szerelem vagy vonzalom ebbe nem tudunk segíteni neki ezért mondtam hogy okoskodás,tudom hogy jót akarsz de ez akkor is az volt "hiába mondod a tapasztalataidat csak annyit tudsz napi 100-szor gondol rá,nem tudjuk a történetét múltját milyen személy ő,ezt csak magába tudja tisztázni"
2014. nov. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mas fogalmaink vannak a szerelemrol... de nembaj mindenkinek lehet velemenye:)
2014. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor nem csak vonzalom. Azt kívánom, hogy mellette legyek, nèzzem, beszélegessünk, megöleljen, megcsókoljon, de nem a testi vágyon van a hangsúly
2014. nov. 29. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!