Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esélyem, hogy valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esélyem, hogy valaha is megismerkedjek vele? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, akivel látásból ismerjük egymást. 2-3 évvel idősebb nálam, nem sokat tudok róla, de kedvelem, és külsőleg is nagyon tetszik. Elvileg a sulinkba jár, de régen mindig láttam a folyosón menni egy héten legalább egyszer, de kb 2 hónapja már egyáltalán nem látom. A barátait igen, de ő nincs ott. Nem hinném hogy kirúgták, az ilyesmiről általában mindenki tudni szokott. A városban láttam már. Nem hinném, hogy szerelmes vagyok belé, mert nem is igazán ismerem, 2-3 szót beszéltünk eddig maximum, és azt sem tudom, hogy milyen ember, vagy hogyha jobban ismerném, tetszene-e...de az biztos, hogy most tetszik, és valamiért nagyon sokat gondolok rá, ami furcsa, mert rég nem láttam már. Szerintetek van rá esélyem, hogy valaha is tudjak vele legalább beszélgetni, vagy megismerni? Ha igen, akkor hogy?

2014. nov. 22. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A nevét tudod?
2014. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ha igen, akkor be tudod jelölni a fecskekönyvben.
2014. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy meztelen képet. :D Hátha...
2014. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bejelölhetem facebookon, de minek? Biztos, hogy nem írnék rá, mert lehet, hogy nem is kedvel, vagy nem emlékszik rám.
2014. nov. 23. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!