Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért gondolják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért gondolják, hogyha előjáték nélkül bevágják tövig és gyorsan ki-be tolják akkor majd elélvez a nő?

Figyelt kérdés
És nem huszonéves srácokról van szó, hanem már harminc körüliekről. Azt gondolnám, hogy tudják ennél több kell, hogy a nő élvezze is.
2014. nov. 29. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel mi elélvezünk ugyanettől a tevékenységtől, így magunktól honnan jönnénk rá, hogy a nőknek ez nem jó? Nyilván onnan tudjuk, hogy mondták nekünk/olvastuk/stb. Talán egyszerűbb lenne, ha közölnéd a férfivel, hogy te hogyan szereted, főleg hogy vannak nők, akik élvezik úgy, ahogy leírtad.
2014. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Közöltem, és akkor még ők sértődnek meg.
2014. nov. 29. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

1. Egy csomó lánnyal voltam (9-10), akiket ez kielégített.


2. Egy csomó lánnyal voltam, akik leszarták a saját orgazmusukat és konkrétan megmondták hogy nem fontos nekik az, csak hogy a szexben nekem jó legyen (2-3).


Én is arra kezdek rájönni, hogy egy csomó nő van, akiknek a saját orgazmusa nem igazán számít és az sem nagyon, hogy egy férfi mit produkál az ágyban. Ha az élet más területein annyira vonzó számukra egy férfi, akkor pont leszarják, hogy orgazmust okozzon nekik szex közben.

2014. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha bunkókkal és butákkal kezdtek,akkor miért csodálkoztok?
2014. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

# 3 Te is csak d_ugtad a nőket, és sz_art sem tudsz róluk...:D


Kérdésre:

Szerencsére nem mindegyik gondolja ezt. A barátom már előjáték közben orgazmusig juttat, majd aktus közben megint.

2014. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Az a hozzáállásom, hogy éppen eleget tud a nőkről az, aki ágyba tudja őket vinni. (És igen, mivel valószínűleg nő vagy, fogalmad sincs, hogy az milyen nehéz, úgyhogy ne mondd hogy arra bárki képes).


Ráadásul gondolj bele: A történelem folyamán szerinted hány olyan év volt, amikor bárkit is érdekelt a nők orgazmusa? 1 millióból az utóbbi 50 év? Az utóbbi 5000-ből az utóbbi 50 év? A valaha élt 100 milliárd emberből 1 milliárd?

Nem szeretem amikor az emberek nem tudják elhelyezni magukat az univerzumban térben és időben a nagy egész szempontjából és azt hiszik, hogy ami most van, az a tökéletes, egyedülálló és örökké tartó. Tudod mit hittek a 100 évvel ezelőtt élt emberek? Azt hogy onnan már nincs hova fejlődni gondolkodásmódban, mert az a tökéletes. Na, ma ugyanezt hiszi a legtöbb ember. Meg bármikor a történelemben.


És komolyan mondom: Tele van a Föld olyan nőkkel, akik leszarják az orgazmusukat, mert nem abban lelik az elsődleges örömüket.

2014. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!