Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívesen ismerkednék ázsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen ismerkednék ázsiai lánnyal, hol lenne lehetőségem rá? 20/F

Figyelt kérdés
Itt az oldalon például lehetséges?

2014. nov. 29. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ázsiában.
2014. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsősorban Budapest és vonzáskörzete érdekelne :)
2014. nov. 29. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Kínai piac ombre
2014. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért olyan nagy dolog az kérdező, hogy Ázsiában?


1. Spórolsz párszázezer forintot és mellette alternatív megélhetési forrást találsz, amihez nem kell a mindennapi munkádat végezned, mégis biztosít egy nagyjából állandó havi jövedelmet.


2. Kiválasztasz egy pár országot, de elsőre inkább csak egyet, ahová elmennél. (Thaiföld, Vietnam, Indonézia, Malajzia, ilyesmi).


3. Egy picit megtanulod a helyi nyelvet, de ami még fontosabb, hogy jól megtanulsz angolul.


4. Kimész oda élni minimum fél évre, de inkább tovább.


5. Ott élsz, esetleg dolgozol, eljársz bulizni, barátokat szerzel, a helyi nőkkel alszol és élsz boldogan, amíg meg nem unod.

2014. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
90%
hogy ha egy normális lánnyal szeretnél megismerkedni akkor szerintem ne Itt próbálkozz!egyébként én is az vagyok (bár hozzád képest nagyon fiatal)viszont nagyon nagyon sok szép ázsiai lány van itt Bp-n ,szóval hajrá ;D
2014. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!