Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok tetszenék az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok tetszenék az ázsiai lányoknak? (kép lent)

Figyelt kérdés

Nem én vagyok a képeken,de nagyon hasonlóan nézek ki!

Kb magasságra is.Sajnos a magyar lányoknak nem nagyon jövök be,mert a mediterrán típus a menő itthon.


[link]


ttp://kepfeltoltes.hu/view/140910/02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


[link]


2014. szept. 10. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ázsiaiaknak nem biztos, de az amerikaiaknak lehet:)
2014. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

O nagyon helyesnek szamit Azsiaban. Koreaban biztos.

Eleg hatarozott arcod lehet, az azsiai lanyok inkabb a cuki, aranyosm szep arcu fiukat szeretik.

2014. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ázsiai származású vagyok és sokkal jobban bejön a németes kinézetű focista, mint a transzszexuálisnak látszó ázsiai gyerek.

Viszont azt megjegyezném, hogy csak a származásom ázsiai és emiatt az ízlésem is inkább "magyaros", de szerintem az ázsiában élő lányoknak is bejönnél, mert ott tök mindegy az is ha úgy nézel ki mint mr. Bean, akkor is egzotikus és különleges vagy. Talán az itteni zárkózott kínai csoportoknál nincs semmi esély.

2014. szept. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
focista
2015. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!