Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan ha még lejjebb adnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan ha még lejjebb adnám az elvárásaimat, az következne, hogy bárkivel összeállok. Mit várnak még a férfiak?

Figyelt kérdés

Olyannak is esélyt kéne adnom, aki külsőleg-belsőleg taszít? Legyek teljesen igénytelen?


(Nem kérek privátokat, választ szeretnék a kérdésemre.)


2014. nov. 29. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mik a mostani elvarasaid?
2014. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mellékhelység ***** válasza:
Ezzel azt akarod mondani hogy mindenki rád hajt? Mert akkor ki kell ábrándítsalak.
2014. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van veled valami probléma, ha az általad alacsonynak tartott elvárások ellenére sem találsz senkit magadnak.
2014. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy külsőre vonzónak találjam (nem, nem magas, kigyúrt, jóképű divatos menőgyerekre gondolok, csak legyen szimpatikus az arca és az alkata) és hogy legalább el tudjak vele beszélgetni. Ja, meg annyi, hogy legyenek tervei a jövőre nézve, amikért dolgozik is.
2014. nov. 29. 20:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Elég ha a személyiséged,belső tulajdonságaid megfelelőek.:-)
2014. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A te elvárásaid. Miért kéne lejjebb adni belőle? Nyilván nem hatalmas elvárásokat kell támasztani, de az, hogy bejöjjön az arca, teste, jelleme, teljesen szubjektív.
2014. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad az ilyet sürgetni, ez nem erről szól. Légy türelmes, nyitott és ismerkedj, aztán majd jön minden, ha jönnie kell. 21/f
2014. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel hogy kinek adsz esélyt és kinek nem. Nem a mi dolgunk.
2014. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Legyek teljesen igénytelen?"


ha ragaszkodsz hozzá, hogy most azonnal legyen valakid, akkor nem árt. máskülönben hülye elképzelés.


figyelj oda magadra, csinálj olyan dolgokat, amiktől jól érzed magad, keresd a nevetés forrását, nézz körbe magad körül, és fordulj meg sok helyen. ennyit tehetsz.


most mik az elvárásaid?

2014. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nincs olyan, hogy "kell". Nem kötelező párkapcsolatban lenni, tudom, hogy hihetetlen de lehet pár nélkül létezni, én tanúsíthatom, 24 vagyok és nem volt soha senkim. Viszont én nem adnám le az elvárásaimat, mert ad 1: nem magasak, ad2: hülye leszek számomra rossz kapcsolatba belemenni, márpedig ha minden elvárásom leadnám, nem tudnék magamhoz illő társat találni, bár eddig sem kerestem, max neten, de nem feleltek meg. 24/F
2014. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!