Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha be következne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha be következne bocsássak meg neki?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akibe kb.3 évig bele voltam zúgva,ő ezt tudta is,hiszen már annyira szerettem,hogy el is mondtam neki.Most van egy barátnője,de ha találkozok vele mindig néz.Igazából mára már teljesen ki ábrándultam belőle,csak ha tegyük fel, ha fordulna a kocka és, belém szeretne,akkor ti el küldenétek a ....ba?

2013. febr. 4. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ábrándultál ki belőle? Mert akkor nem akart veled járni, vagy mert megnéz? Szerintem egyik sem akkora bűn, hogy kizárná a lehetőségét annak, hogy egy pár legyetek. Persze csak miután szakított. De te érzed, hogy neked mi fér bele. Ha viszont kiábrándultál, mi a kérdés? Nem egyértelmű, hogy nem kell?
2013. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az, hogy néz az nem jelent semmit. Pasiból van...
2013. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16:41 Nem azért mert nem akart velem járni, hanem mert utólag jöttem rá,hogy nem is olyan ember amilyennek mutatta magát,hanem inkább érdek ember.:(
2013. febr. 4. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Magyarul kiábrándultál belőle.. akkor meg ha te is tudod, hogy milyen, miért agyalsz azon, hogy ha akarna tőled valamit, elküldd vagy nem? szerintem am jah... küldd el..
2013. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért mert könnyen meg bocsátok :( ,de valószínű,hogy el küldeném.
2013. febr. 4. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekember... hm... azoknak mit lehet megbocsátani???
2013. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm..hát igen,az ilyen ember még magához sem őszinte. Köszi eleonóra25 kicsit fel nyitottad a meg látásomat :)
2013. febr. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!