Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pontosan az a csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pontosan az a csaj, aki otthonulos tipus?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel van egy 21 eves lany, havonta elolvas 1 konyvet, viszont kb 2havonta jar csak bulizni. A helyi barba nem kar fel, viszont ha valami rendezveny van (sport, eloadas), ami olyan kulturaltabb, azon ott van.

Akkor o otthonulos tipus lenne??


2014. nov. 29. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem az, csak nem a bulik iránt érdeklődik, hanem a sportesemények stb. iránt
2014. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Félig-meddig.
2014. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de én az ilyen lányokat imádom.
2014. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve kb 2-3 hetente 1 alkalommal megy nehany ismerosevel par orara beszelgetni
2014. nov. 29. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:

én eléggé otthonülés típusnak tartom magam.

bulizni nem járok, mert ott csak részeg/drogos emberek vannak. az meg nem az én világom.

vannak barátnőim, de velük elég suliidőben együtt lennem, utána nem szoktam velük talizni. főleg, hogy nem is egy faluban/városban lakunk.

miután én hazaérek, egész nap otthon vagyok, csak kutyasétáltatáskor megyek el otthonról. (naponta 1-szer)

vagy ha van olyasmi rendezvény, ami érdekel.

2014. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsánat, *otthonülős
2014. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!