Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem esik jól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem esik jól, ha egyik legjobb barátnőm csókolózik azzal a fiúval, aki már több éve tetszik?

Figyelt kérdés
Már vagy 3 éve tetszik nekem az a fiú, de nem volt köztünk soha semmi. A barátnőm tudta ezt a kezdetek óta, hogy nekem ő tetszik, erre nemrég elkezdtek beszélgetni meg ilyenek.. Volt buli is múlthéten, ahová én direkt ezért nem mentem, mert tudtam, hogy tuti smárolni fognak és nem akarom látni őket. Barátnőm sosem kérdezte, hogy ez rosszul esik-e nekem, hiába alakul nekem egy másik fiúval, de attól ez ugyanúgy rossz érzés, hogy látnom kell, hogy a legjobb barátnőm azzal csókolózik előttem, aki nekem hosszú ideig tetszett (még most is tetszik). Nem járnak meg semmi, ahogy tudom, de a múlthét óta már nem nagyon beszéltünk azzal a lánnyal, többnyire miattam, mert nincs kedvem ezt hallgatni, hogy az a fiú hányszor smárolt vele.. Én vagyok a túl hisztis, vagy normális, hogy rossz érzés ez nekem? Annyi fiú van még, miért pont az az egy kell neki..
2014. nov. 30. 09:52
 1/5 anonim válasza:
Szerintem normális .
2014. nov. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha te nem tettel semmit 3 evig h a tied legyen eees raadasul alakul vki mas akkor hagyd mar meg neki...
2014. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem normális dolog...

Mondjuk a barátnődet gondold meg, mennyire barát az ilyen.

2014. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális, de ha ez a fiú annyira tetszik, akkor miért hülyíted azt, akivel jelenleg alakul?
2014. nov. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Külsőre még mindig tetszik, de amiket barátnőm mesélt róla, már belülről nem igazán, gyerekesnek tűnik, és inkább azt a fiút kedvelem, akivel jóban vagyok. De akkor is, leginkább az esik rosszul, hogy ez a lány mégcsak megsem kérdezte, hogy ez az egész zavar-e engem, hanem kész tényként állította elém, hogy kavarnak azzal a fiúval, de ő nem akar a fiútól semmit, holott jól tudta, hogy mennyire tetszett nekem..
2014. nov. 30. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!