Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindenbe beleszólnia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindenbe beleszólnia?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm barátjának tetszem, egy ideig ő is tetszett nekem, mivel nagyon hasonlóak vagyunk, jól kijövünk. Haragszom rá, mivel próbálkozott nálam finoman, miközben ugyebár a legjobb barátnőmmel jár. Mostanában emiatt nem is vagyunk jóban, nem szivesen beszelek vele, viszont majdnem minden nap együtt lógunk.

Hisz nincs egy szabad 5perc, amikor ne lennének együtt. Osztálytársak vagyunk mind a 3an.

Mindig mondom barátnőmnek, hogy épp ki tetszik nekem.

Most elkezdődött a suli, stírőlöm a srácokat. Egyet ki is szemelték magamnak, mondtam barátnőmnek, hogy bejövős a csávó. Barátnőm pedig elmondta a barátjának és amikor találkozunk a fiúval a barátnőm barátja, direkt hangosan mondogatja pl.: itt a pasid, nem köszönsz a pasidnak?! Stb..

Annyira gusztustalan, mert egyáltalán nem úgy tetszik a fiú, csak helyesnek tartom, erre ő meg ezt csinálja.

Már többször megmondtam neki, higy fejezze már be, mert szánalmas amit csinál.

Mi a fenét tehetnék még?



2014. szept. 3. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen szép is a gyermeki lélek...
2014. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok úgy egyébként?
2014. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En 17, o szerintem mar 18, de ez nem biztos
2014. szept. 3. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!