Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyit lennétek képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit lennétek képesek leadni az elvárásaitokból, hogy ne maradjatok egyedül? Kapcsolatban élők, nektek mennyit kellett?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:

nem adok le az elvárásaimból,nem fogok össze jönni olyannal aki nem jön be.:)

és erre más sem hiszem hogy képes.

2014. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem kellett semennyit, és nem szívesen adnék le túl sokat, egyedül is jól érzem magamat, akkor már nem kezdek kapcsolatba, csak olyannal akivel tényleg jobb lenni, mint egyedül.
2014. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
semennyit és soha nem is kellett.
2014. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de van aki képes sajnios. van egy haverom. össze jött egy kövér csunya fius fönökösködös csajjal. csak azért mert ráparált h 20 évesen még szüz.
2014. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akár az összeset is szinte, mert erős hajlamom van a kapcsolatfüggőségre.


De aki velem összejön na ANNAK nagyon sokat kell leadni. Nem is bírnak elviselni sokáig!

2014. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mellmérettel kapcsolatos elvárásomat tervezem most leadni, remélem, szükség lesz rá. :) Eddig úgy gondoltam, hogy kell nekem az is, hogy rendesen meg lehessen markolni a nő mellét, nem beszélve a látványról, de most egészen elképesztő mértékben bűvölt el egy lány az egész lényével, akinek történetesen pici mellei vannak.
2014. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem adok le az elvárásaimból. nem is kellett.
2014. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy baj, hogy a többség nem nagyon akar semmit se leadni :D Ezzel kispadra küldenek.
2014. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Reálisak voltak az elvárásaim és semennyit nem voltam hajlandó leadni belőlük, olyat választottam, aki ilyen és aki elképzeléseinek én is megfelelek.

35/N

2014. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A külsőt illetően elrugaszkodhatunk az ideálomtól, de nem túl nagy mértékben. Ami a belsőt illeti semennyit.
2014. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!