Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik ismerősöm azt mondta hogy ő a sikerét annak köszönheti hogy egy bizonyos időtartamot egyedül töltött magányosan se barátnő se barátok. Csak a céljaira koncentrált. Ebben lehet valami szerintetek?

Figyelt kérdés
Mert ha jobban belegondolok engem barátnőm élni se hagy, mióta vele vagyok semmit nem léptem előrébb az életben.
2014. nov. 20. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Válassz olyan kapcsolatot, ami előrébb vissza, nem pedig hátráltat! Ehhez kell egy támogató partner, aki hajt, mint egy lovat, mert kell a pénz bundára. :)
2014. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
visz*
2014. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is erre koncentrálok jelenleg
2014. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én pont azóta léptem előrébb minden téren amióta lett egy komoly barátnőm és összeköltöztünk, mondjuk szerencsém van vele, mert támogat mindenben és támaszt nyújt ha rossz passzban vagyok, igaz ez kölcsönös

25/F

2014. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy megfelelő pár inspirálja is az embert a jobb teljesítményre. Amelyik meg leszívja az energiád, az nem megfelelő.
2014. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, átlag ember akkor tud hajtani a köznapokban céljai eléréséért, ha szabadidejében fel tud töltődni, ehhez pedig férfinak kell a nő, a legtöbb embernek igénye van barátokra is.


Olyan ember akinek a magánélete rendben van munkahelyen is jobban tud személyesebb jellegű kapcsolatot kialakítani munkatársaival (ennek alapja, hogy magánéletünkről is beszélünk velük, amiről akkor beszélünk csak szívesen, ha rendben van), ami pedig sokszor az érvényesülést is segíti.

2014. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7 évig csak a tanulásra koncentráltam...nem a sulira hanem a tanulásra! saját magam motiváltam így leraktam 3 szakmát (mind 90% fölötti. szóval elég jó eredménnyel)...de ha valaki megtalálja a megfelelő társat és/vagy a megfelelő időbeosztást akkor is elérhető! sőt van akinek csak egy megfelelő társ mellett lehetséges, mert magától nem sikerülne...
2014. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én azért gondolom hogy lehet igaza van, mert pl a barátok elránthatnak egy embert másik irányban , teljesen megfeledkezik arról őt mi is teszi boldoggá és nem a saját útján halad hanem a barátoknak próbál megfelelni. Nagyon nehéz jó párt és barátokat találni. De ha nem manipulálja senki őt és teljesen maga feje után megy akkor eléri amit akar. Na meg a barátnőm időigényes tudom hol találok olyant aki megérti hogy hé most nem találkozunk mert a céljaimra koncentrálok? Vagy hol vannak olyan haverok akik megértik hogy hé hétvégén nem megyek berúgni mert küzdők ez idő alatt is a céljaimért?
2014. nov. 20. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!