Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek milyen egy csúnya női/lány arc?

Figyelt kérdés

Írjátok le vagy képet is linkelhettek.

Tudom, hogy mindenkinél más de a ti személyes véleményetekre vagyok kíváncsi :)

Ha lehet akkor részletesebben :)

Előre is köszi :)



2014. nov. 30. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
aránytalan,nagy orr, sárga fogak,pattanásos arc,vastag egyszemöldök,bajúsz,zsíros haj,kövér.
2014. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Igazán csúnya lányt én még nem láttam, csak olyat, aki nem törődik magával.
2014. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
ja és nincs rajta semmi smink mert azt hiszi természetes "szépség".
2014. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Vannak igazán csúnya lányok is, de tényleg több az, aki csak nem törődik magával, pedig átlagos simán lehetne.
2014. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
2014. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Csúnya nőt riktán látok, inkább ápolatlant sokat. Zsíros haj, kezeletlen arcbőr, igénytelen öltözködés.

Na de: én szeretem, ha egy női arc kicsit hosszúkásabb, mint kerekebb. Szeretem a minimum fül alattig érő hajat a lányokon, de inkább középhosszú, vagy hosszú. Ha a szemei túlságsan közel vagy távol ülnek, az szintén disszharmóniát kelt nekem. Illetve ha hatalmas, görbe kampóorra van. És elálló fülek...az sem szép.

2014. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Kifejezéstelen, közömbös arckifejezés, átlagos budapesti-szemek az a tipikus "nincs benne semmi" szemek, krumpli orr, egyszemöldök, rajos bajusz, kilóg a kapa a szájából, tripla toka vagy olyan vékony áll hogy az már fáj.
2014. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Itt egy nagyon jó listázás a szépről/csúnyáról.


Kb. az 5-ös és az alatta lévő lányok csúnyának számítanak. A 6-os és felette lévőek pedig előbb átlagosnak, majd pedig szépnek ahogy megyünk felfelé. Ez nem "rocket science". A szépérzéke kb. mindenkinek hasonló.


[link]

2014. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Én lány vagyok, de azért remélem nem baj, hogy írok. Először is csak azt szeretném mondani, hogy attól nem csúnya, ha pattanásos, mivel az el is múlik, és az ellen nem sok mindent tud tenni. Természetesen ez csak akkor igaz, ha kozmetikushoz is jár, és tisztítja az arcát, próbálkozik a patikat eltüntetni.


Akkor ha elhanyagolja magát egy lány mindenképp csúnya. Szóval a higénia nagyon fontos, meg hogy ne hízzon el, tegyen a szépségért. Természetes a sötét hajú lányoknál a száj fölötti pihécske hogy szépen fogalmazzak, de azt ki lehet szedni még ha fájdalmas is. A természetes sminkkel pedig a ronda arcon is ki lehet hangsúlyozni a szép részeket. Nehéz megfogalmazni, általában ránézel egy lányra és látod hogy az szép-e vagy nem.


Na, a lényeg: ne legyen zsíros haj, ügyeljen a bőrére, tisztítsa, a szemöldökét, bajszát szedje a csúnya lány, figyeljen az étkezésre, hogy ne hízzon el és tádám, már nem is lesz olyan csúnya. Legalábbis ha egy fiú ránéz nem az lesz az első véleménye, hogy de ronda ez a lány.

Meg azért az is hozzátartozik, hogy ne viselkedjen úgy, mint egy disznó, mivel akkor még a legszebb lány is csúnyává válik...

2014. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :D
2014. nov. 30. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!