Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes lányok miért néznek rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok miért néznek rám úgy, mint nyomorult senkire?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, és sajnos ott tapasztalom ezt leginkább. Van egy igen szép csaj például akivel néha van csak közös óránk. Vagy lesújtóan tekint rám, vagy rám se néz. A múltkor például oda akartam neki adni a katalógus papírt, ő meg direkt úgy vette el hogy rám se kelljen néznie. És vannak még egy páran. Azért nem is értem, mert még soha nem is beszéltünk, de a véleményük már biztosan még van rólam. Egyedül a külsőmre tudok gondolni, talán attól undorodnak, de hát istenem, én is ember vagyok. Akiket ismerek, azok szerint meg jó ember ráadásul.

Ezért nem is akarok általánosítani, mert sok olyan csaj van, aki kedves velem, rám mosolyog, és akkor ezt én viszonzom is. De hát ha már eleve egyesek így néznek rám, akkor mi a fenét csináljak?



2014. okt. 17. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

1: Ne gondolj magadra úgy, mint egy nyomorult senkire, mert ezzel csak ezt fogod sugallni és mások is így fognak rád tekinteni.

2: Ne foglalkozz az ilyenekkel.


Eckhart Tolle az egyik művében így fogalmaz: "Miért érdekel, hogy mások mit gondolnak rólad? Ez egy beteg világ, elég megnézni a történelmünket és te is látni fogod.Miért hagyod, hogy egy beteg világ mondja meg, hogy mennyit érsz?" Nyilván nem pont ezekkel a szavakkal, de azért remélem, hogy a lényeg átment.

2014. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Nincs túl sok önbizalmam az tény.
2014. okt. 17. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

nekem egy napon volt az, hogy társkeresőn:


a: az egyik csajjal több száz sort irtunk egymásnak

b: egy másik: "sosem értettem, hogy az ilyen ocsmányronda pasiknak hogy van önbizalmuk ahhoz, hogy olyan nőre irjanak, mint én"

2014. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy mire fel van olyan nagyra a minimum pontszámos szakon tanuló csaj a külsejére, mitől lenne ő több, mint én a jóval magasabb pontszámos szakommal. (csak egy karra járunk)
2014. okt. 17. 19:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze én ettől még nem nézném le.
2014. okt. 17. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a pontszámodra nem indul be senki, ellenben a nagymellű, vékony lányokra igen.
2014. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez simán annak a kérdése, hogy adott csaj mennyire van eltelve magával, mennyire gondolja, hogy joga van megítélni másokat.


Sosem felejtem el, egyszer egy chatoldalon találkoztam egy lánnyal, bemutatkozással kezdtünk, írtam magamról néhány sort, úgy kezdtem, hogy "én egy olyan csávó vagyok, aki stbstbstb". Nem akarom fényezni magamat, de mindig is jól írtam, szerintem érdekes volt, amit írtam, lett volna miről beszélgetni.


A reakció viszont az volt, hogy aki "csávónak" vagy "csajnak" nevezi magát, annak nincs önbecsülése, úgyhogy milyen vagyok már....

Mindezt egy kiskamasz lányzó követte el.


Azóta tudom, hogy sokaknak vannak berögződéseik, hogy mitől értékes vagy sem egy ember és ezt képesek akár bántóan is az arcodba vágni.


Akármekkora a farka vagy a melle az adott embernek, ott kell hagyni őket a bús ***ba. Aki ennyire előítéletes és tahó, arra nem érdemes energiát pazarolni. Majd megtalálja a hozzá passzoló felületes senkiházit és néhány elcseszett kapcsolat (értsd: >kihasználták< egy meki mögötti parkolóban. háromszor) után talán elkezd majd azon gondolkodni, hogy valamit rosszul lát abban a kérdésben, hogy mi Számít.

2014. okt. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ui.: sem a pontszámodtól, sem a mellbőségedtől nem leszel jobb és értékesebb ember másnál. Az érték az, hogy Folyamatosan törekszel arra, hogy intelligensebb, műveltebb, jobb megjelenésű és elfogadóbb ember legyél és nem az, hogy egyszer valamelyik mérték szerint elértél valamit, pl. egy felvételin maxpontszámot, egy fekvenyomóversenyben 100kg-ot vagy éppen nagydidijű lánynak születtél és ki tudod tenni mind a két cickót a kirakatba.
2014. okt. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!