Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrány ha egy lánynak nagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány ha egy lánynak nagy a melle? Vagy előny?

Figyelt kérdés

2014. nov. 30. 17:58
1 2
 1/18 Mellékhelység ***** válasza:

Általánosan egyik se.

Kinek mi tetszik.

2014. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ milyen helyzetbe...
2014. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Aki csak a mellekre hajt, annál előny. Aki meg az összképet és a személyiségedet is meg akarja ismerni annak meg nem számít.
2014. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Általánosan egyik se, bár ami alapelvárás szokott lenni hogy legyen formája, ne legyen amorf meg az olyan dolgok ne legyenek mint az egyik bimbód kétszer akkora mint a másik vagy alapból olyan hogy az egész egy borzalom, hol nincs máskor meg olyana mint valami összegyűrt keményebb papír.


De jó ha van legalább olyan ami "látszik"... És meg lehet fogni...


De a természet nagyon gonodsz egyesekkel, ami szerintem egyáltalán nem fair.

2014. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Valóban. Egy futóversenyen kifejezetten kényelmetlen lehet az a plusz pár kiló, ami izeg-mozog össze-vissza. De gondolom ebben a kategóriában nem erre irányult a kérdés.

Szerintem forma függő, mert tud egy kis mell is szép és formás lenni, ugyan úgy mint egy nagy. Viszont ha a formája nem szép az a nagynál szembetűnőbb. (szerintem)

2014. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
He he nem.
2014. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Autoban nem kell legzsak, viszont ha kerget egy Pit Bull nem fersz at a kerites lecei kozott.
2014. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nem bánom, hogy nem nagy. Alighanem kisebb mozgáskorlátozottságot jelent.
2014. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%
a nagy mell előbb-utóbb hátfájást okoz. tartásproblémákkal. nekem kicsi, de így pont jó.
2014. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Férfi szemmel nyilván előny:) Szerintem hatalmas előny. Persze elsősorban akkor, ha természetes.

25F

2014. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!