Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk! Voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Voltatok már ennyire szerelmesek egy heteroba?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyok szoros barátságban egy hetero sráccal. De én többet érzek mint barátság. Ezt sok vita veszekedés után el is mondtam neki, szerelmet vallottam.

Annyira szerelmes vagyok hogy mással nem ismerkedem, nem kell más pasi, úgy érzem megtaláltam életem nagy szerelmét. És annak ellenére hogy ő hetero és nem lehet az enyém, akkor is szeretem. Barátok vagyunk, de én úgy gondoskodok felőle mintha az én párom lenne, az én egyetlenem. 22/F



2014. nov. 30. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szegénykém :(
2014. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ideje lenne felnőnöd.
2014. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez az egész lehetetlen.. És nem ésszerű.. De amit érzek az sokkal erősebb, és próbáltam ellene tenni. De nem ment..
2014. nov. 30. 19:17
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezért kéne felnőnöd. Aki érzelmileg felnőtt, az képes túllépni egy erős érzelmi kötődésen, ha szükséges. Nem azt mondom, hogy könnyű, de egy 22 éves embernek meg kell tanulnia kontroll alatt tartania az érzelmeit.
2014. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

És esetleg tudnál tanácsot adni hogyan tudnám kontrollalni az érzelmeim? Néhány hasznos tanácsot tudnál mondani?


Köszi előre is!

2014. nov. 30. 19:54
 6/15 anonim ***** válasza:

meg kell tanulnod elfogadni azt, hogy a világ nem arra görbül, amerre te akarod, és ezért a legjobb, amit tehetsz az az, ha elfogadod, hogy vannak dolgok, amiket nem tudsz befolyásolni. Így is marad épp elég dolog, amit befolyásolhatsz, fókuszálj azokra. Ha valaki nem viszonozza az érzelmeidet, akkor ezt el kell fogadni, és próbáld meg kihozni a legtöbbet a helyzetből. Pl. a fenti példában gondolom, a barátsága elég sokat jelenthet a jövőben is, úgyhogy legyen az a célod, hogy megtartsd vele a jó kapcsolatot, de tisztázd magadban, hogy ez csak barátság, nem több.

És koncentrálj arra, hogy esetleg inkább másokkal ismerkedj, akik viszonozhatják majd az érzelmeidet.

2014. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 junior95 válasza:
Szar kimondani, de meg kell szüntetni a lehető legtöbb kapcsolatot vele, különben még elég sokáig szenvedésként fogod ezt megélni. Megváltoztatni nem fogod tudni, miattad nem fog téged szeretni. El kell vágni minden kötődést azzal, hogy nem tartod vele a kapcsolatot, hanem új ismertségeket köttetsz. Máshogy nem megy.
2014. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nemtudom hol volt neked is az eszed amikor belészerettél egy heteroba. Így csak mennek az éveid feleselegesen, amikor majd 30 évesen rádöbbensz hogy már senkinek sem kellesz meg fogod bánni hogy a fiatalságod és az életed egy hetero megkapására pazaroltad.
2014. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Jaja, voltam, vagyok. Csak nálam lassan már 4 éve tart, no meg mikor elmondtam, a barátság hirtelen eltűnt, és nem szól többet hozzám. Retekszar így kezelni ezt az egészet, úgyhogy óva intelek hogy megszakítsd vele a kapcsolatot, csak hogy túl legyél rajta, csak sokkal rosszabb lesz.

Ez nem érettség kérdése, ilyeneket nem lehet szabályozni, lehet neked tényleg ő az igazi, és egy életen át fog tartani, ami mocsok nehéz lesz. De kell találnod valaki mást, mert ez így nem egészséges. Nem lesz az igazi, de legalább viszonozva lesz az érzelmed. Lehet soha nem is fogod a párod iránt ugyanazt érezni mint őiránta, de hidd el, jobb mint ha egyedül lennél.


szintén 22/f

2014. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srac, tesóm legjobb barátja, sokat logunk egyutt, aztan egyszer megcsokolt es elmondta, hogy szeret. Elküldtem a fenebe.

Elmeseltem a baratnomnek, csak rohogtunk rajta.

Kb egy fel évig nem is lattam.

Aztan elkezdett megint talalkozgatni tesommal.

Probaltam elkerulni, mert mindig csak az járt a fejemben, hogy "ez a mocskos b*zi megcsokolt, fúj!!!!"

Aztan talan a csók utan egy evvel rajottem, hogy azert zavar ennyire a dolog, mert amit érzek az nagyon erős.

Undorodtam az erzeseimtol.

Amiutan ugy "elbantam" vele, ram se nézett, ez nekem meg fajt

Majdnem egy evet kuzdottem erte, azota hal' Istennek egyutt vagyunk :)

2014. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!