Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, veletek is volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek is volt már olyan, hogy egy olyan lányba voltatok szerelmesek, aki hetero, és barátja is van?

Figyelt kérdés
Mi lett veletek és a lánnyal?
2014. okt. 10. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja. Én szívtam Ő meg sz*pott tovább...
2014. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagyok annyira lelkiismeretes, hogy ha meg is tetszik egy lány, de ha foglalt akkor nem kavarok be neki. Tovább léptem, mert egy kapcsolatot se tudnék szétszakítani.

Pluszba, ha hetero a lány, akkor felesleges a hercehurca.

2014. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha rengeteget beszélgettek, jóba vagytok? Olyan nehéz.
2014. okt. 10. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl kell rajta lépni nincs mese. Két dolog is akadályozza a kapcsolatotokat, az egyik h van barátja, a másik h hetero... Úgyse jönne össze.
2014. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos.
2014. okt. 10. 22:02
 6/6 szivimaci válasza:
Tudod velem egész máshogy történt... ezt csak azért írom, mert nem kell félni egy heterotól, hidd el:) Én voltam a másik oldalon későn vettem észre, hogy a legjobb barátnőm, lelkitársam, a barátságnál többet szeretett volna, de sosem kezdeményezett, csak utalásokkal..... amit csak akkor értettem meg,sajna utólag, mikor feladta, vége lett a barátságunknak, azóta is nagyon sajnálom, hogy nem reagáltam az érzéseire, mert igy, mint ő még soha nem szeretett és támogatott senki, még a férjem se.....
2014. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!