Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as pasik akiknek eddig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as pasik akiknek eddig nem / nem nagyon sikerült "becsajozni" mit gondoltok miért?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ha abban a helyzetben vagy, mit gondolsz, miért?
2014. nov. 30. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Aránylag jó az önismeretem, és tudom nagyjából az okait. Valószínű, nem itt fogom feltárni mindenki előtt, akik csak röhögnek ezen és lúzernek tartanak.
2014. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első voltam. Egyébként nem feltétlen az az oka az ilyeneknél, hogy nagyon rondák és nem kellenének senkinek. Persze, embere válogatja, de ahány ember, annyi oka lehet, ezért nem is lehetne itt ezt összefoglalni. Pláne nem ilyen oldalon, ahol sok a primitív ember és csak szánalmasnak tartana olyan embereket, akiknek kemény küzdelem árán sikerült ennek ellenére eljutni addig, ahol most vannak. Csak ugye nincs mindenkinek fogalma arról, mi a küzdelem.
2014. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Egy éjszakás kaland jelenleg bőven jó nekem

Meghat minek lehorgonyozni egy no mellet de komolyan?

30F

2014. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Többféle oka lehet:


- ronda

- nem talál megfelelőt

- nehezen ismerkedik, pl. zárkózott

- valami miatt sosem valósulhat meg a kapcsolat, pl. távolság

- olyan nevelést kapott, hogy a szülei (főleg anya) gondoskodott róla, hogy ne lehessen belőle normális férfi

- nem akar becsajozni, egyéb okokból

- esetleg a fentiekből több is egyszerre


Nem tudom, mi olyan bonyolult ezen. Mi annyira fura abban, ha valaki 30-as és nincs kapcsolatban? Mert annyira normális, hogy a tizenévesek már egymást döngetik az ágyban, akkor már fura, ha valaki nem követi a trendet?

2014. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan még van egy évem addig, de 30-asként is egyedülálló leszek. Ronda és kicsi vagyok, ezért nem kellek senkinek.
2014. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Furcsa a gondolkodásom, nincs önbizalmam.
2014. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se követem a trendet, de azért igencsak bezavarnám már a macit a málnásba. Úgy kb. minden harmadik nőnél, akit látok. Ez igazán nem csak a divat miatt van. És hogy eddig mégse tettem (de, 1x), annak nem az az oka, hogy jobbnak látom így.
2014. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!