Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok a kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok a kövér lányokról?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 20:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem soványak.
2014. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Dugi isteni:) szűk:):)
2014. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Azt, hogy nem tetszenek.
2014. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ mennyire kövér.
2014. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Én kövér vagyok (100+, 175 cm) mégse voltam szingli 16 éves korom óta.

Velem senki sem szakított. Szóval előfordulhat hogy nem azon múlnak a dolgok hogy hány kiló az ember... De ez csak az én magánvéleményem.

2014. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
max husos jöhet szóba kövér nem.
2014. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
29%
hülye vagy
2014. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem nagyon arcra hízósak, isteni cuki pofijuk tud lenni
2014. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Koaxk Ábel ***** válasza:
76%

A kövér és kövér között is sok különbség lehet.

Pl egy homokóra alkatú csaj még viszonylag sok súlyfelesleggel is tud nőies alakot megőrizni.


Aztán vannak pl az alma alkatú csajok akiknek elég kb +10 kiló és már lóg a hasuk. Nah szerintem onnantól csúnya egy nő, ha durván kiálló lógó hasa van. Az undorító :\


Körte alkatnál meg főleg a fenék hízik meg, az is lehet még szexi. Szóval ennek fényében nagyon nem mindegy.


Viszont az extrém elhízás mindenképpen ronda és egészségtelen, ez a véleményem.

2014. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit értünk "kövér" alatt.

Vannak teltebb nők "krumpli alkattal", vagy esetleg nem szép arccal, az ilyen nők közel zéró szexuális vonzerővel bírnak, vagy akár taszítanak is.


Vannak teltebb nők, nagyon jó arányokkal és nagyon szép nőies arccal, ez NAGYON vonzó lehet. A férfiak nem kis hányada megveszne egy ilyen nőért.


(A súlyos elhízottság meg minden szempontból rossz és egészségtelen, ezt kerülöm. Rajtam is van 5-10kg plusz, de igyekszem formában tartani magam és sportolok, cserébe azért vannak elvárásaim. Olyan nőt el tudok képzelni magam mellett, akinek 10-15 kg plusz van, de nagyon elhízottat nem.

Továbbá van sok olyan nő, akinek kimondottan elcsúnyul az arca, ahogy elhízik (és ha lefogy, nagyon megszépül) és vannak olyanok, akiknek teltebben is nagyon szép az arcuk. Óriási különbség. Sajnos ez ilyen, genetika.)


30F

2014. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!