Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez gyakran?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez gyakran?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem igazi szerelem, de:

Gyakran úgymond megtetszik egy híresebb nônemû személy. A személyisége, az, amiatt ismert stb. Természetesen nem akárki, csak aki tényleg szimpatikus emberileg is. 'Kémkedek' egy kicsit utána neten, facebookon (aki nem világhírû csak kicsit híres, és van sajátja, nem csak rajongói oldala), ebbôl is következtetek arra, hogy milyen ember lehet.

Tudom, hogy ez hülyeség és nem szerelem. De miért történik velem?



2014. nov. 30. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért keresed a választ erre görcsösen? Tetszik, tetszik, kész.
2014. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert kém voltál, előző életedben
2014. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Természetesen nem akárki, csak aki tényleg szimpatikus emberileg is"


Hát nem tudom, nekem a "híresebb nőnemű személy"-ek közül az szokott megtetszeni, akinek szép arca meg jó segge van, és nem feszülök azon, hogy adományozott-e January Jones vagy D. Tóth Kriszta kutyatápot a kutyamenhelynek. De mondjuk én egy ilyen konzervatív csávó vagyok.

2014. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!