Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a szituáció mit jelent?...

Ez a szituáció mit jelent? (gyakran történik velem)

Figyelt kérdés

Állok, mint szamár a hegyen, pl. vasútállomáson. Lány áll nem messze látom rámpillant én is ránézek h. szemezzünk de nem reagál, sőt, inkább elfordul

aztán én is persze nem nézem tovább akkor látom megint oda pillant rám, esetleg közelebb jön de háttal.

nem tudom mit jelent, közeledést akar kiprovokálni?


elvileg tetszettem már vagy 2-3 szebb lánynak, de sose volt belőle semmi, még csók se

22/F


2014. máj. 25. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszóval 22 évesen még szűz vagy! Semmi gond, mással is megesik!
2014. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BlackSword ***** válasza:
Mert bámulod őket...
2014. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bambán nézel, vagy azt hiszi h csak méregeted és csak a seggét meg a mellét figyeled.
2014. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tehát kizárt hogy tetszést jelentsen igaz?
2014. máj. 25. 18:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog mert nem tudom.
2014. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
Zsebtolvajok és jobb híján a távolságot lopják.
2014. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hogy kell egy láynhoz akkor közeledni?? mert nem akarom bámulni csak én nekem lehet tetszene, én nem bámulom esetleg rápillantottam olyan nagy bűn ez??

eléggé gázul nézek ki szóval megértem ha nem tetszem de ezt azt jelenti?

2014. máj. 25. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Három dolog miatt nézhetnek. Egy: csúf vagy. Kettő: véletlenül. Három: bámulod őket és nem értik miért vagy ennyire tolakodó ha már ennyire csúf vagy.
2014. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem a harmadik van legközelebb, mert megnézem al áynokat de akkor miért mosolyognak meg? kinevetnek???
2014. máj. 25. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!