Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedtetek már meg itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtetek már meg itt felhasználókkal? Van akit megismertél, de megbántad? Mik a tapasztalataitok az itt lévő ismerkedéssel : )?

Figyelt kérdés
L
2014. nov. 30. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ismerkedtem már meg itteniekkel, de eddig rossz tapasztalatom nem volt. Sok tartalmas és érdekes levelezést köszönhetek eddig az oldalnak, illetve egy személyes találkát is.

Összességében tehát nem bántam meg még egyet se, bár nem is szoktam minden nap újabb és újabb emberekkel beszélgetni.

2014. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok embert ismerek itt,mindet úgy elfogadom amilyen:)nincs mit megbánni ezen.
2014. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pár emberrel ismerkedtem már, több értelmes fej van itt - a 22. év fölöttiekre gondolok. Csak egyet bánok, akivel a távolság miatt nem jött össze a dolog.
2014. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pár emberrel beszélgettem itt. Mindkettő ellenkező nemű. Az egyik a jellem és gondolkodásbeli különbségek miatt nem jött össze.

A másik pedig igen, összejött, tulajdonképpen teljesen véletlenül találtam rá, emlékeztem is a válaszaira itt gyk-n. Immár három hónapja tart, és minden szuper. : )


21/N

2014. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, ismerkedtem már meg párral...hát van aminek csúnya vége lett. 20/L
2014. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!