Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már romantikus helyzetben ellenkező nemű baráttal? Hogy jött és mi volt? Milyen érzés volt, mi volt utána köztetek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Mivel az ellenkező nemből sosem barátkozom. Én potenciális barátnőt keresek általában, nem egy lány barátot, akinek a lelki szemetesládája lehetek, és közben más ürít bele. :-]
2014. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Izzott a levegő, gyomorgörcs, reszketés, és győzőtt az eszünk..
2014. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hat a legjobb baratom egy fiu, es amikor buli volt naluk, csak egy agy volt es az is egyszemelyes es ketten aludtunk osszeebujva...en 15l , o 15f.
2014. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elkezdett esni az eső miközben fagyizni indultunk, beálltunk egy fa alá, és ott vártuk meg, mig eláll az eső :) közben megöleltem, megpusziltam, szivesen megcsókoltam volna, de barátok voltunk, amikor elállt az eső, tovább mentünk

egy hónappal később összejöttünk :D

2014. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!